Dodawanie komentarza

Do tematu: rzygac sie chce ....

Komentarze do artykułu: Polska 2012

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

rzygac sie chce ....

~Dibok

2007-04-18 05:00:49

mamy sie razem cieszyc i bratac z pogrobowcami Bandery ,zbrodniarza na miare Dzyngis-chana ,ktoremu stawiaja we Lwowie 30 metrowy pomnik?

ODPOWIEDZ

Bez uprzedzeń

~Raynold

2007-04-22 05:18:33

Ja nie mam uprzedzeń do LPR czy Giertycha. Ja po prostu znam to towarzystwo od potrzewki więc po pierwsze nie pozwolę się manipulować. Jak już kiedyś wspomniałem LPR była organizacją z perspektywami do 2005 roku. Potem to już tylko równia pochyła, być może robiona celowo by prawdziwych patriotów odwieść od działania a niezdecydowanym wmówić na przyszłość że tzw. narodowcy to też szumowina. Giertycha zaś uważam tylko i wyłacznie za inteligentnego manipulatora. Zdania swego nie zmienie i chętnie podyskutuje o tym kto miałracje za kilka lat.
   Co zaś się tyczy ukraińców to zostali oni podobnie jak rosjanie czy też w jakim stopniu my wmanipulowani w to by być naszym wrogiem. Zwykli ludzie są tam jak najbardziej pozytywnie nastawieni do nas pomimo że odgórna propaganda przez lata wmawiała im co innego. I przy wypowiadaniu swoich opinii proszę wziąć to pod uwage.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę