Dodawanie komentarza

Do tematu: ...oj nie po to głosowałam na

Komentarze do artykułu: Polska 2012

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

...oj nie po to głosowałam na

~...z konkurencji...

2007-04-19 08:39:12

braci...
   TO ZNACZY, ŻE IGRZYSKA SĄ WAŻNIEJSZE OD CHLEBA ????
   Służba zdrowia nie ma 700 zł (słownie: siedemset zł)na dobrą protezę oka dla dziecka chorego na raka, a na igrzyska znajdą sie miliardy ?????
   
   ~wkurzona, 19.04.2007 16:37
   
   

ODPOWIEDZ

ble...ble..ble kopać frajerów

~ch.. w d... frajerom

2007-04-19 11:13:17

Nic głupszego nie wymyśliłeś kołku?

ODPOWIEDZ

NIE PO TO GŁOSOWAŁEM...

~-mały polityk-

2007-04-19 11:44:26


   Dlaczego ja mam za to płacić?!?!?
   WLASNIE!!! PRAWDA!!! co to ma byc??? euro 2012 bedzie a kasy na biednych, chorych i szpilate, z ktorych lekarze uciekaja i biora lapowki bo malo im sie da pensje. Po co naM STADIONY, NA KTORE ZEBY WEJSC ZAPLACIMY KILKADZIESIAT ZLOTYCH, CHOC NIE POWINNISMY NIC PLACIC, bo i tak od kilku lat odbiera nam sie po kawalku nalezne z ZUS!!! Zobaczycie, rozkradfna POlske!!! Nic nie bedzie!!! Biede baedzie. Euro z resszta tez nie bedzie bo bitwy o stolki i o to kto ma budowac zawala sprawe. Zastanowcie sie!!! Ilu ludzi przymiera glodem, a ich domy chca zniszczyc bo tam wybuduja stadion!!! Zastanowcie sie, co wolicie: Euro 2012, czy kilka mlm szczesliwych ludzi, ktorych zycie zalezy na rencie wlasnie z ZUS. Ci ktorzy sa biedni niech beda szczesliwi, bo zycie nie opiera sie na stadionach!!! zycie opiera sie na szczesciu jakie da pare zl wiecej na chleb. Jedna ustawa o przestaniu rozkradania ZUS-u moze zmienic losy tam wielu ludzi. POMYŚLCIE! TO NIE BOLI!!!
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

...

~PYTEK

2007-04-19 12:02:48

Jeszcze wczoraj UE miała dać kupę miliardów euro!
   Dzisiaj mamy to sfinansować sami! W dodatku za Ukrainę również. W takim razie z czego się cieszyć?
   
   

ODPOWIEDZ

...

~Jarek Mądralski

2007-04-19 12:19:38

Powinniśmy wszystkich Ukraińców zatrudnić w Polsce...,a Polaków wysłać z Polski
   Niech sobie tam zarabiają.(bo tu i tak nie zarobią).
   
   

ODPOWIEDZ

GŁUPOTA SIĘGA DO GWIAZD!!!

~-obserwator-

2007-04-19 15:11:32


   Tego nam tylko potrzeba ,ogłupieni głodni połowa jak wygnańcy za chlebem poza krajem , zamiast budować jakiś zakład dający ludziom pracę i dochód do budżetu to organizuje się widowisko .Kilku facetów uganiających się za piłką jeśli któremuś uda się trafić między dwa kije to jest szał radości.Wszyscy się cieszą pan prezydent pan premier ,etcetera tylko biedni ludzie patrzą jak na wariatów i chciało by się rzec dokąd zmierzasz człowieku.
   
   

ODPOWIEDZ

pytanie zasadnicze

~Dibok

2007-04-20 05:02:35

skierowane do wszystkich wyklinajacych na przyjecie i oplacenie przez Polske ME w pilce noznej w 2012 r ! Na kogo glosowalicie w ostatnich wyborach do Sejmu? ...czy aby nie na PiS ,bo przeciez LPR to oszolomy? ...he?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę