Dodawanie komentarza

Do tematu: (NIE WIEM PO CO) ale te

Komentarze do artykułu: Polska 2012

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

(NIE WIEM PO CO) ale te

~POLAK

2007-04-20 01:41:43

stadiony...Sami zbudujemy...
   Dajcie budowlańcom 5 lub 6 tyś. miesięcznie to wrócą do kraju i zbudują te stadiony , a za tysiąc to niech zapier...lają małe żółte rączki, ale jak ta zaraza wejdzie to potem nie wyjdzie !!!
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

...sami,sami ale...

~Lord AMBER

2007-04-20 02:49:11


    ...mi się wydaje że tylko płace powyżej 3000 na rękę mogą zachęcić do pracy być jakąś motywacją, za 1000(CZY800)... nikogo nie znajdą nie te czasy, każdy taką pensję oleje bo to nie pensja tylko zapomoga...(skoro po opłaceniu wciąż rosnących rachunków ledwie parę złotych zostaje na,,życie'...a na takie ,,grosze' w porównaniu z cenami trzeba naginać 10-12 godż.to albo wyjechać na Zachód albo zbierać puszki i mieszkać pod mostem bo pracować jak w Polsce za ,,miskę zupy,,-NAPRAWDĘ NIE WARTO...Znając naszych to pewnie będą ściągać chinczyków, a pensji i tak nie podniosą...I JESZCZE ZROBIĄ ZTEGO SUKCES W MEDIACH...na miarę lotu na Marsa...
   a poza tym czy mało mamy długów jak pisze Rosomak?...I dość już mam oskarżania Gierka-za kredyty które On wziął- Polska naprawdę ruszyła do przodu...TERAZ NIE DOŚĆ ŻE JĄ WYPRZEDALI
   TO DOPIERO NAROBILI DŁUGÓW...GDZIEŚ czytałem że na początku lat 90 była szansa umorzenia wszystkich ,,gierkowskich pożyczek' ale nikt się z rządu nie interesował...Wiedzieli co robią ,teraz mogą własnymi długami obciążyć Jego konto i ciągle odwracać uwagę od własnej niegospodarności...

ODPOWIEDZ

...z netu...

~...z netu...

2007-04-20 03:13:32

pracy jest pełno, tylko problem w tym, że w Polsce nie ma kto za nia płacić, a do tego podatki są dużo wyższe niż np. w Anglii, jeśli zarabiam w zwykłej, meczącej pracy Ł8,50/h brutto-a ceny wielu rzeczy są w Anglii niższe niż w Polsce, to w Polsce musiałbym zarabiać w ciekawej pracy/a nie byle jakiej-ponadto budowlańcem nie jestem-nie każdy sie nadaje do takiej fizycznej roboty/ minimum Ł5,-/h żeby mnie to zainteresowało, więc skoro nie ma rynku na moją pracę i nie ma mi kto płacić chyba normalnym jest że pracuję tam gdzie mnie potrzebują i gdzie mi się żyje bezstresowo.
   pozdrowionka-:)
   Polacy wrócą do Polski jesli państwo znormalnieje i będzie tak jak to miało być gdy Mazowiecki był poremierem i miały być zrobione reformy, niestety wszystko wzięło w łeb, ludzi oszukano, wprowadziwszy ogromne ponadnarodowe sieci handlowe bez żadnych ograniczeń, co wyprodukowało nam tylko szalone bezrobocie, no i efekty są-dawni pracodawcy, biznesmeni, pracownicy-wszyscy za granicą-do tego dołącza młodzież po szkole no i gotowa porażka w Polsce, ale nad porządnymi reformami i korzystnym wpływem państwa na gospodarke nikt się nie ukłoni, lepiej lustrować aborcję, gonić gayów i zabraniać wszystkiego oraz budować pomnik narodowy-świątynię-przynajmniej bedzie się mogło pochwalić co to nabudowali:)
   
   

ODPOWIEDZ

panie z netu

~Dexter

2007-04-21 05:15:35

Do momentu zachwytu nad tą świnią mazowieckim było całkiem mądrze, a potem tylko dno i 5m mułu.
   Jak się komuś nie podoba lustracja, to trzeba było nie donosić, a pedały powinny znać swoje miejsce.

ODPOWIEDZ

...i co z tego że w Polsce

~-omo-

2007-04-22 23:09:49


   
    potrzebuja budowlancow czy innych na euro 2012 a
    po euro zwolnia wszystkich jak skoncza
    przygotowania tez wole siedziec za granica tu
    chociaz wiem ze mam stala prace a i o nowa tez
    jest latwiej
    OdpowiedzI

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę