Dodawanie komentarza

Do tematu: dopuscic LPR do MSWiA !!!!

Komentarze do artykułu: Mafia węglowa ukradła 50 mld złotych

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

dopuscic LPR do MSWiA !!!!

~Dibok

2007-04-27 02:29:19

Przyklad mamy z MEN-em ..... i tak PiS-wski minister tolerowal subsydiowanie mlodokomuchow i zboczencow na ktore MEN lozyl rocznie ,pochodzace z kieszeni podatnika setki tysiecy zl !!! i gdyby Giertych nie przejal tego ministerstwa to proceder ten trwalby do dzisiaj! .Doskonale poczyna sobie rowniez inny minister z LPR-Wiechecki ,ktory zapowiedzial ,ze przegna statek-widmo ktorym plyna do Polski holenderskie wiedzmy.Sitwa z SLD wzbogacila sie o dalsze 50 mld. ale czy przemowi to w koncu do rozumu uzytecznym idiotom ,ktorzy z utesknieniem wypatruja powrotu SLD i kwacha?

ODPOWIEDZ

Populizm i prochy

~Raynold

2007-05-01 01:33:12

Niech się rządzący LPR rozliczą najpierw z upadłości banku który nie do końca prawnie przejęli. Populistyczne hasła którymi obecnie tak szafują by skoczyło im poparcie na drugi punkt niech zostawią na lepsze czasy.
   Kuchciński jako ukrainiec z pochodzenia nie może przecież nie wspierać swoich. A że jest mierny, bierny ale wierny więc jak najbardziej widziany we władzach jako piesek salonowy. Zresztą się za bardzo nie może wychylić bo by mogła się wydać jego bardzo ciekawa działalność ww wcześniejszych latach.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę