Dodawanie komentarza

Do tematu: ujawniać wszystko i

Komentarze do artykułu: Gorące teczki

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ujawniać wszystko i

~whistleblower

2007-05-09 12:41:02

wszystkich...!

ODPOWIEDZ

...w temacie-Pana K...

~-Emil

2007-05-09 19:25:22

do mnie wciaz nie dociera ze on jest prezydentem
   Głosowałem na Tuska - ale dziś może zagłosował bym na Kaczyńskiego - aby zdopingować ludzi do ucieczki z kraju. Tu na zachodzi naprawdę lepiej się żyje. Poza tym Tusk mnie zawiódł - okazał się małym człowiekiem. Jest szefem partii i niczego konkretnego do tej pory nie uczynił- a Kaczyński robi co chce - choć głównie pośmiewisko z naszego kraju...

ODPOWIEDZ

Emil to taki

~Dexter

2007-05-11 03:42:26

inteligent czasu wojny jak ich określa Stanisław Michalkiewicz.

ODPOWIEDZ

Czas zkończyć z tajnością-

~ZYGA

2007-05-12 03:23:36

Teczki mogą odpowiedzieć na pytanie , dlaczego uniemożliwiano awans w firmach ludziom którzy na to nie zasługiwali?. Dlaczego dawano służbowe mieszkania , premie, nagrody chociaż należało zwolnić?.Dlaczego w wielu firmach państwowych była tzw. negatywna selekcjia zawodowa?
   Nie przeceniałbym roli związków zawodowych.Jeżeli jeden związek nie chciał się zgodzić ,zakładano drugi ,który był za. Mechanizmy PRL- u trwają trwają trwają....Powszechny dostęp do teczek -do materiałów zbieranych na obywateli przez agentów pozwoli postawić przysłowiową kropkę nad i.Wiem jak tworzono plotki po to aby zdyskredytować w oczach opinii czlowieka.Brakuje tej kropki nad i.Może kanalie wreszcie się przestraszą ,że ktoś strzeli w pysk.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę