Dodawanie komentarza

Do tematu: "krakatau" i "lardo"

Komentarze do artykułu: Taśmy Rutkowskiego

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

"krakatau" i "lardo"

~mmmm

2007-05-10 12:07:25

to psedonimy sldowskich ubeków zasiadających w trybunale konstytucyjnym...! po zdrajcy safianie to kolejni którzy z nominacji kgb niszczą po kryjomu państwo polskie !
   A to co się dzisiaj dzieje w mediach ubeckich to jest apogeum walki z koalicją i PiS-em !!! łżąca medialna klika prowadzi działania totalnie destrukcyjne dla dobra Polski oraz broniące układ finansowy trzymający media i ich popleczników !

ODPOWIEDZ

...z netu...

~z netu..

2007-05-10 16:21:17


   Wszystko byłoby już wykonane, gdyby od samego początku cele zostały rozsądnie zdefiniowane. A ponieważ wciąż nie jest jasne co de facto chcemy osiągnąć (poza hakami na przeciwników politycznych i tematem zastępczym w formie igrzysk dla gawiedzi), to dajmy se czadu. Teczki w 1989 palono, stąd wielu interesujących w IPN nie ma . Może po latach historycy dojdą po śladach w innych teczkach tego, co zdążyło SB zniszczyć. A jak na razie, to nie bardzo wiem co mam oczekiwać- ze dowiemy się kto współpracował, bo uważał, że to jego obywatelski obowiązek?, czy tego- kto komu krzywdę i szkodę wyrządził?, czy tego kto podpisał oświadczonko w chwili słabości lub na odwal się, w ramach ogrywania nieboszczki PRL? Mnie w sumie interesuje , aby Polską rządzili ludzie, któży mają na sercu interes państwa. Tego, które mamy od 1989. A lustracja interesuje mnie tylko w takim stopniu, w jakim temu służy. Na razie z kolejnych inicjatyw PiS nic takiego nie wynika, tylko ogólna rozróba polityczna. A od rozliczania krzywd i szkód wyrządzonych ludziom powinna być prokuratura z prawdziwego zdarzenia, nie historycy zrobieni w prokuratorów
   
   Europolka

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę