Dodawanie komentarza

Do tematu: pojebani jestescie

Komentarze do artykułu: Napisy.org zamknięte

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

pojebani jestescie

~huj wam w dupe

2007-05-17 10:58:43

od kiedy panowie kaczyńsy zasiedli w rzadzie w polsce zaczeło sie pierdolic, łapiecie normalnych ludzi a przestepcy chodza bezkarnie po ulicach pierdole POLSKE mam ją kurwa w dupie wyrzekam sie obywatelstwa w tym pojebanym kraju bo bedzie jeszcze gorzej JEBAĆ RZĄD, JEBAĆ PSY jebać wszytkich kutasów którzy zamknęli ta strone. PIERDOLCIE SIE KACZORY!!

ODPOWIEDZ

...

~...

2007-05-17 11:50:47

Chłopie...weż w końcu te tabletki...a skoro kaczory łapią normalnych ludzi to ...tobie nic nie grozi...

ODPOWIEDZ

p.s.

~...

2007-05-17 12:03:34

,,chuj wam w dupę', ,,pierdolcie się kaczory'...lubisz anal czy masz ,,kompleks...małego członka' niedorozwinięty emocjonalnie i umysłowo pacanie...

ODPOWIEDZ

p.s.2

~...

2007-05-17 12:14:04

wyrzekasz się obywatelstwa?-jestem za!!! także za...tym aby i inne takie śmiecie wzięły z ciebie przykład...

ODPOWIEDZ

To sie nadaje do wycięcia

~Dexter

2007-05-17 12:56:30

Nie jestem zwolennikiem cenzury, ale ten kretyn nie pojechał po bandzie tylko złamał wszelkie zasady.

ODPOWIEDZ

Kaczory bezmózgie pojeby

~Matejas

2008-09-27 20:11:56

Wszystkich imbecyli popierających kaczory pozdrawiam jesteście skończonymi durniami jak wasze kaczki mam nadzieje że zgnijecie w tym syfie i prawo was skarci tak by odechciało wam się żyć...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę