Dodawanie komentarza

Do tematu: ...iluzja...

Komentarze do artykułu: Złote zęby wzrostu gospodarczego

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

...iluzja...

~biba

2007-05-18 05:07:20


   ... jestem młodym przedstawicielem grupy ludzi nie zgadzajacych się z PiS - głosując na PiS oczekiwałem czegoś innego - klasy politycznej i zainteresowania się losami Polski - a co mamy !!!!! ?????no co? Jest coraz gorzej!

ODPOWIEDZ

...też się zawiodłem...

~senior

2007-05-18 05:11:06

zobaczymy jak po kadencji tej opcji bedą wyciągane nieprawidłowosci i brudy tej pocji a święci to oni nie są .widac jak się uchwalają ustawy nie zgodne z Konstytucją dlaczego pozwalają na zasiadanie w rządzia z wyrokami zboczencom tylko dlatego zeby utszymac koalicje i stołki. mie jest wazne kto ządzi byle mądrze dla dobra wszystkich polaków zobaczymy jakie bedzie bezrobocie jak pszyjadą wszysc z zagranicy...
   
   

ODPOWIEDZ

A Polacy znowu zagłosuja na

~Dexter

2007-05-18 07:57:06

Stary bolszewicki układ, bo chyba lubią być rolowani i oszukiwani, byle prezio wiedział jak jeśc bezy.

ODPOWIEDZ

Dekster ,Rosomak-mądrale-co wy

~senior

2007-05-18 12:32:18

na to -pracy w Polsce jest pod dostatkiem tylko płacić nie ma kto !!?? Wynagrodzenie-1000 zł . Tak trudno sprawdzić dlaczego ,,niby-pracodawca' zatrudnia w firmie budowlanej pracowników i wykazuje pęsje w wysokości najniższek krajowej???tj.ok 600zł?Dlaczego izby skarbowe które ponoć mają takich wybitnych fachowców niewezmą się do pracy ??? przecież przez takich,, przedsiębiorców'państwo traci ,a o ludziach nie wspomne. Nic dziwnego że pracownicy uciekaja z tego kraju --gdzie sie nie obruci czlowiek tam kłamstwo i obłuda!!!!!!Kaczyńscy mieli zrobić z tym porządek...A tylko żerują na podatkach jak milery ikwaśniewskie...
   

ODPOWIEDZ

senior

~zx

2007-05-21 02:25:45

To oczywiście miało się zmienić na drugi dzień po wyborach, pstryk i już zrobione. Trzeba nie mieć oleju w głowie żeby wierzyć w błyskawiczne miany systemu trwające przynajmniej 17 lat i to przy takim oporze czerwonych pająków. Choć nie zaskakuje mnie twoje stanowisko, bo takich jak ty codziennie spotykam przed sklepem osiedlowym, stoją z flacha w garści i właśnie takimi poglądami jak twoje się raczą.. i winem marki wino.Nie dociera , że sprzątanie tej Stajni Augiasza musi trwać trochę dłużej niż... choćby te twoje pstryk?

ODPOWIEDZ

oj zx-naiwniaku.

~senior

2007-05-21 03:06:22

mój jabol ma więcej sensu bo jest namacalny.Twoja wiara w trudności obiektywne jest smieszna.Mieli zabrać żołnierzy z Iraku i co zrobili ? Wysłali jeszcze i do Afganistanu!Mieli tyle zrobić a wpakowali nas w budowę stadionów na2112r.Trąbią o wzrostach gospodarczych i wzrostach zarobków chyba swoich bo dla takich jak ja rosną tylko opłaty.A ja w odróżnieniu od nich całe życie ciężko i uczciwie pracuję.Zarabiam gówno a funduszu reprezentacyjnego nie mam.Musi starczyć i na rodzinę i na jabola.Oni chleją lepsze trunki a sensownych efektów tej ich pożal się Boże pracy nie widać.Może dlatego że chcą utrzymać ryje przy korycie za wszelką cenę.Napisz coś z sensem a ja mam dzisiaj wolne, idę na wino marki wino.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę