Dodawanie komentarza

Do tematu: głupoty gadam

Komentarze do artykułu: Myślniki za miliony złotych

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

głupoty gadam

~bieda z nędzą

2007-05-23 02:14:04


   Nawet nie przypuszczałem że kapitalizm może być tak wstrętnym i głupim ustrojem.Przecież to ciągłe gnębienie narodu.Tylko dobry złodziej ma dobrze i rządowy sługus co dostaje miliony za popieranie rządzących.
   
   

ODPOWIEDZ

A co nie podoba się...

~burak

2007-05-23 02:55:56

OTAKE Polskę walczyliście popierając LECHA!!!

ODPOWIEDZ

Mała,

~...z netu...

2007-05-23 03:07:17

lekka poprawka, wg danych Home Office, zarejestrowanych pracowników oraz tych którzy się zarejestrowali w UK jako samozatrudnieni jest już z Polski 3mln, dolicz do tego Irlandię, Niemcy, Francję, Holandię i Belgię, Hiszpanię i Włochy oraz inne państwa-lekko będzie 5mln za granicą. Podobno jest tak cudownie z pracą w Polsce, że jak byłem na urlopie-odwiedzić przyjaciół i rodzinę-to z ciekawości przyjrzałem się ogłoszeniom o pracę. Było pełno-od barmanów i kelnerów, po sprzedawców-wszędzie gdzie putałem to chcieli albo zatrudnić studenta za 700zł/ale nie tygodniowo tylko miesięcznie/-czyzby oszczędność na ZUSie?-albo proponowano od minimum do 1200zł brutto-co jest przy polskich cenach i kosztach utrzymania-kwotą śmieszną. Tyle co proponują to sie pracownikowi w Polsce płaciło 3 lata temu, gdy jeszcze firma własna funkcjonowała-no ale musiała paść przez hipermarkety,które za łapówki postawiły wszystkie sieci międzynarodowe/z wyjątkiem Wall-Martu ale i ci wejdą kiedyś:)/,a urzędniczyny sie cieszyli z nachapania łatwą kasą. Teraz to nie ma sensu już mieszkac i pracować w Polsce jeśli ktoś nie miał szczęścia znaleźć dotąd dobrej pracy. Młodzi też mają lepiej-zacząć studia w Polsce -wyjechać na rok, dwa na studia z Erasmusem, a później po studiach swobodnie zacząć życie i pracę w Londynie, Madrycie, Barcelonie, Sztokholmie czy Kopenhadze-świat jest piękny, nie ma co marnować życia na polską biedę, ksenofobię i homofobię, walkę o postawowe rzeczy by przeżyć-teraz świat jest otwarty i sam wybierasz miejsce gdzie możesz coś zrobić dla siebie i innych i gdzie za staranie bedziesz doceniony a nie obuchem w łeb dostaniesz-bo instytut nie ma kasy aby cię zatrudnić nad pracą naukową albo nie możesz znaleźć pracy w zawodzie:)
   
   ~Gay Is OK

ODPOWIEDZ

Ejże Wiklin!

~burak

2007-05-23 03:33:07

Dobra,Dobra Wiklin a ci wcześniej to o ,,Jasiu i Małgosi' piszą...Ustosunkuj się do tego -Twoja opinia mnie interesuje!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę