Dodawanie komentarza

Do tematu: Polske rozkradają wszyscy

Komentarze do artykułu: Kwachu powraca

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Polske rozkradają wszyscy

~obiektyw

2007-05-25 06:33:56

I nie ważne są obecne przepoczważone po raz kolejne kolory. Vel Kaczyński jest obecnie kolegą vel Kwaśniewskiego a ten znowu vel Walensy. A plebs się tym podnieca i skacze sobie do oczu. Oni zaś kolejno ogłupiając ludzi rozkradając wszystko i zadłużając coraz bardziej śmieją się do rozpuku.

ODPOWIEDZ

Hm Raynold

~H

2007-05-25 09:34:01

to ciekawe co nam piszesz,mogłbyś jeszcze zdradzić ktorą partię popierasz ?

ODPOWIEDZ

Sznowny H

~Raynold

2007-05-25 10:04:06

Powiem od razu. Kiedyś byłem sympatykiem LPR ale po bezprawnym dojściu tam do władzy Giertycha z jego wygolonymi na łyso bezmózgowcami próbuje uświadomić ludziom chcącym coś dobrego zrobić dla Polski że popełniają bardzo poważny błąd traktując obecne LPR jako lekarstwo na wszelkie zło. Widziałem nieraz naocznie co się tam działo i nie boję się tego powiedzieć publicznie.
   Przyznam też od razu że obecnie nie ma w Polsce partii (tfu brzydze się tym słowem) która by robiła cokolwiek dla rozwoju kraju. Od czasu wojny, a dokładnie przewrotu majowego, możemy tylko mieć nadzieje na mniejsze zło: http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=287
   Jest mała nadzieja na odrodzenie się prawdziwego ruchu patriotycznego który w powijakach jest już bardzo mocno tępiony. Bacznie się mu przyglądam, jak się do niego przekonam to na pewno powiadomie wszystkich by się nim bliżej zainteresowali.

ODPOWIEDZ

Oj Raynold,Chłopie...

~senior

2007-05-25 19:06:20

Poco ja to czytałem.Jest mi smutno.

ODPOWIEDZ

Raynold dziękuję za ten link.

~Lord AMBER

2007-05-26 17:20:34

To naprawdę dosadna synteza tematu.Brutalna i prawdziwa.

ODPOWIEDZ

Do Lorda i innych

~Raynold

2007-05-29 15:08:53

Posiądźcie prawdę a ona was wyzwoli... A jak już was wyzwoli to przekażcie innym jak to robić.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę