Dodawanie komentarza

Do tematu: Poznałem wczoraj jednego z was

Komentarze do artykułu: Kwachu powraca

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Poznałem wczoraj jednego z was

~senior

2007-05-26 05:51:35

z tego forum...Przyjechał do rodziny w Łodzi.177 cm wzrostu,mówi w 6 językach...Dresy schodzą Mu z drogi jak tylko zobaczą jak wygląda i chodzi...7 lat Legi cudoziemskiej(ma,, skasowany 'obojczyk) mówi że jak coś się zacznie to idzie ,,pod komendę Rosomaka,,...jeszcze Taki jeden i holokaust pewnie nas czeka...Nie lubię psychopatów...-wojna domowa pewna...Tu nazywa się Amber...

ODPOWIEDZ

Nie lubię cię...

~Lord AMBER

2007-05-26 06:09:18

skończyłem studium geodezyjne(średnie zawodowe), pracuję w Anglii na budowie...i nie lubię...donosicieli...

ODPOWIEDZ

senior

~damian

2007-05-26 08:36:40

skoro masz neta to znaczy ze jestes jednym z emerytow (senior twa ksywka) ktorzy maja niezly przychod, pewnie koledzy z ub czy innej formacji cie wspieraja a tobie zyje sie niezle... wypowiadaj sie na onecie albo wp a hotnewsa w spokoju zostaw...
   
    Do Lord Amber, to ze pracujesz na budowie to zadna ujma, a przez takich frajerow jak senior kwiat i motor napedowy narodu jest zmuszony do zebrania we wlasnej ojczyznie (pensje w Polsce to zebranie a nie zarabianie) albo ciezkiej pracy (rowniez wyzysk choc za godziwsze stawki) na obczyznie. A to ze dresy schodza Ci z drogi... Oby jak najwiecej takich rodakow bylo, bo gownazeria poubierana w dresy (nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc) to obiboki i cwaniaczki ktorym nic nie chce sie robic poza obijaniem buziek slabszych od siebie, okradaniem i tak juz biednych, zwyczajni kretyni bez przyszlosci, ... itp.

ODPOWIEDZ

Coś w tym chyba musi być,

~Dexter

2007-05-27 02:58:48

skoro UBekowi przeszło przez klawiaturę te 6 języków, a z tym psychopatą to pewnie tak jak zwykle u nich - inaczej( to rozumieją).

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę