Dodawanie komentarza

Do tematu: Demokracja w Polsce

Komentarze do artykułu: Polska Obywatelska

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Demokracja w Polsce

~Raynold

2007-05-27 09:39:53

W Polsce jest demokracja tylko w ciągu jednego dnia w roku, czyli w czasie wyborów. Wtedy każdy obywatel jest równy. Poza tym jeśli ktoś mówi że jest demokracja to jest albo demagog albo kłamca. Rządzą bowiem ci sami doprowadzając kraj do ruiny, czasem dla niepoznaki zamienią nie tylko ubrankami.

ODPOWIEDZ

Diagnoza trafna!

~ktoś

2007-05-27 11:59:16

Jakie leczenie?

ODPOWIEDZ

Chyba raczej 2 razy na 4 lata

~Dexter

2007-05-28 10:17:13

I raz na 5.
   Ale to jeszcze nie znaczy że można bezmyślnie wybierać.

ODPOWIEDZ

Rechot historii czy zaprzaństw

~Raynold

2007-05-29 14:53:22

Dibok to pytanie było do mnie. No ale jak w dalszym ciągu widzę że fanatycy pogrobowej partii i jej obecnego karierowicza jeszcze nie umarli to postaram się i im odpowiedzieć Mają za zadanie do końca ogłupiać Naród i pomimo swej agonii siać zamęt wśród nie do końca zorientowanych Polaków... http://kraj.polskaprasa.pl/pp64641.html
   
   Ale przejdę do odpowiedzi na powyższe pytanie. A odpowiedzią na nie będzie zdanie nad którym każdy rozważnie myślący patriota powinien się zastanowić bardzo poważnie.
   Powstaje ostatnio wiele nowych jak i przepoczwarzonych ugrupowań. I tu pytanie które jest to najwłaściwsze ? Odpowiedź jest bardzo prosta, jest jest nim to, o którym plskojęzyczne media praktycznie nic nie wspominają. SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE !!!
   

ODPOWIEDZ

Liga rządzi...???

~Raynold

2007-05-30 13:34:14

Fakt że Jedrzej był Wielki, niestety pomimo że jego potomkowie też dryblasy ale nie dorastają mu nawet do pięt. Co więcej, są to prawdziwi antypolacy lawirujący politycznie by tylko być ciągle w mediach. Ich populizm przekracza praktycznie poczucie zdrowego rozsądku bo o ile można się liczyć z takowym u wszelkiego rodzaju śmieci judo-komuno-liberalnych to w wypadku tych delikwentów podszywających się pod wartości narodowe a robiących tylko zamieszanie to nie przystoi. Można nawet powiedzieć że jest to znacznie gorsze niż podobne sprawy robione przez wspomniane śmieci. Bo o ile normalny Polak wie kto to jest to w przypadku Giertychów może nie być do końca pewny. A ci lawiranci właśnie na tym bazują.
   Zobaczyłem rechot nad tytułem Wybiórcza, no ale przytocz mi jedno zdanie które tam jest nieprawdziwe. Może to że nie ma już struktur w Polsce, może to że oprócz Giertycha i Chruszcza eurodeputowani uciekli jak szczury z tonącego okrętu, może to że w jednej z kolebek narodowych, Podlasiu klika ta dostała zaledwie 4%.... mam przytaczać dalej ?
   
   I na koniec cytat z ze stenogramu sejmowego. Mówi papa Giertych: ... Podstawowym elementem udziału wojsk polskich poza granicami kraju w tego rodzaju akcjach jest zgoda państwa, na terenie którego te wojska funkcjonują. Jeśli nasze wojsko jest na terenie Macedonii, na Wzgórzach Golan. to za każdym razem odbywa się to za uprzednią zgodą państwa, na terenie którego wojska operują. One działają w interesie danego państwa, w celu zachowania rozejmu, który własnymi siłami tego państwa nie jest do wyegzekwowania, dlatego korzysta się z pomocy sił międzynarodowych, w których Polska uczestniczy. Odwoływanie się do ustawy z 1998 r. w celu uzasadnienia udziału wojsk polskich w Iraku jest nieporozumieniem. W Iraku jesteśmy stroną w operacji wojennej. Wojna trwa, są_ prowadzone działania woskowe, w których uczestniczą polskie wojska. Podejmują działania zlecane przez dowództwo sojusznicze. Wnioskodawcy projektu uchwały uważają, że Polska nie powinna w tej wojnie uważamy, że decyzje rządu tego państwa zasługują na zaufanie. Wiemy, jak wyglądało zbrojenie Iraku, nielegalne używanie broni masowego rażenia przez Irak...
   
   Proponuje odnieść się również do wypowiedzi mojej i Leszka na: http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1111,17058.html#all

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę