Dodawanie komentarza

Do tematu: Co wy na to...

Komentarze do artykułu: Polska Obywatelska

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Co wy na to...

~burak

2007-05-28 06:50:56


   
   Jeśli SLD wytoczy mi proces, podzielę się z sądem swą wiedzą o tym, jakie osoby miały konta w jakich bankach i z kim są one powiązane - tak szef MSWiA Janusz Kaczmarek komentuje zapowiedź Sojuszu o możliwości pozwania jego i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

ODPOWIEDZ

kruk krukowi itd ?

~wściekła

2007-05-28 06:55:59


   ha, no cieszę się, że nie tylko ja jestem zaskoczona takim postawieniem sprawy - masz pan dowody, panie ministrze, to pana zakichanym obowiązkiem jest opowiedzenie o nich prokuraturze. No chyba, że pan nigdy nie słyszał o Prawie. Całkiem możliwe.

ODPOWIEDZ

Miejmy nadzieję że chodzi

~...z netu....

2007-05-28 07:03:06

tylko o to;
   Po prostu toczy się śledztwo i nie chce za dużo powiedzieć bo jak powie to też będą pretensje. Ale jak go postawią przed sądem to będzie musiał się bronić. Chyba jasne nie? (jano)...bo jak nie to też jadę do ...Anglii...

ODPOWIEDZ

Ha!,przyznam,ze mnie gesia

~Wiklin

2007-05-29 05:01:30

skorka obleciala bo ...sam mam konto zagranica! Co prawda niezbyt imponujace ,ale zawsze konto...P.S. Uprzedzdzajac zapytania oswiadczam ,ze nie bylem czlonkiem zadnej ekipy rzadzacej.... w Kraju i poza jego granicami.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę