Dodawanie komentarza

Do tematu: Dlaczego?

Komentarze do artykułu: Szybko do przodu

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dlaczego?

~przemek

2007-05-31 17:13:32

Dlaczego ta IV RP tylko rozlicza!!
   a nic nie robi jeżeli chodzi o przyszłość- tyle ustaw leży w szufladzie!szkoda gadać!
   
   

ODPOWIEDZ

Dlaczego?

~burak

2007-05-31 17:16:12

Dlaczego ta IV RP tylko rozlicza?
   Przemku, bo żeby coś sensownego robić trzeba się na tym znać, a żeby uprawiać awanturnictwo nie potrzeba umiejętności.
   
   

ODPOWIEDZ

Do Wiklina...

~burak

2007-06-01 11:07:33

Burak być ciemna masa...Nie traktuj mnie tak jak Amber seniora...Nie jesteś mordercą jak On-NIE BOJĘ SIĘ CIEBIE.ja chcę tak samo jak Ty rozliczenia z przeszłością...Takiego samego jak Rosomak,czy Amber czy Ty...Ale te rozliczenia(za wolno i/dą) nie zmieniają faktu że MIAłO BYć
   INACZEJ...mieliśmy wyjść z Iraku a pojechaliśmy i do Afganistanu...miało byc normalne zatrudnienie,normalne zarobki a jest dalej to co za kwasa (modyfikacje są tylko dla opinii społecznej)...miało być taniej a biurokracji coraz więcej...o wzroście gospodarczym wciąż mówią
   a żaden fizol go nie odczuwa...I dalej ględzcie że trzeba czasu...Jedyny rozsądny człowiek tutaj to Obiektyw...Pod płaszczykiem dekomunizacji...deubekizacjii to Samo co było...Wy możecie czekać-Rosomak konto w USA; AMBER we Francji Ty też gdzieś na Zachodzie...Dla mnie z 1100 zostaje na piwo po opłaceniu rachunków...Wszystko drożeje-rosną podatki,opłaty...i propaganda sukcesu tego rządu...............i daruj sobie złośliwości nie broniłbym i nie bronię nikogo z tych o których piszesz...Tylko uważam że ci też kłamią...ODPOWIEDZ MI SZCZERZE -dlaczego jest coraz gorzej-mimo że miało być inaczej?

ODPOWIEDZ

Do Wiklina...

~burak

2007-06-01 11:10:20

Burak być ciemna masa...Nie traktuj mnie tak jak Amber seniora...Nie jesteś mordercą jak On-NIE BOJĘ SIĘ CIEBIE.ja chcę tak samo jak Ty rozliczenia z przeszłością...Takiego samego jak Rosomak,czy Amber czy Ty...Ale te rozliczenia(za wolno i/dą) nie zmieniają faktu że MIAłO BYć
   INACZEJ...mieliśmy wyjść z Iraku a pojechaliśmy i do Afganistanu...miało byc normalne zatrudnienie,normalne zarobki a jest dalej to co za kwasa (modyfikacje są tylko dla opinii społecznej)...miało być taniej a biurokracji coraz więcej...o wzroście gospodarczym wciąż mówią
   a żaden fizol go nie odczuwa...I dalej ględzcie że trzeba czasu...Jedyny rozsądny człowiek tutaj to Obiektyw...Pod płaszczykiem dekomunizacji...deubekizacjii to Samo co było...Wy możecie czekać-Rosomak konto w USA; AMBER we Francji Ty też gdzieś na Zachodzie...Dla mnie z 1100 zostaje na piwo po opłaceniu rachunków...Wszystko drożeje-rosną podatki,opłaty...i propaganda sukcesu tego rządu...............i daruj sobie złośliwości nie broniłbym i nie bronię nikogo z tych o których piszesz...Tylko uważam że ci też kłamią...ODPOWIEDZ MI SZCZERZE -dlaczego jest coraz gorzej-mimo że miało być inaczej?

ODPOWIEDZ

No tak

~H

2007-06-01 16:15:47

tylko czemu przy tym sprzątaniu zadłużamy się jako kraj coraz bardziej,po co nam Euro 2012,Irak,Afganistan - to raczej utrudnia sprzątanie,nie mowiąc już o przejmowaniu naszego kraju przez UE,niedługo już nie będzie czego sprzątać,albo już nie ma.

ODPOWIEDZ

H

~zx

2007-06-02 12:52:48

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę