Dodawanie komentarza

Do tematu: Twardziele?

Komentarze do artykułu: Sępy chcą powrócić

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Twardziele?

~burak

2007-06-03 02:06:48


   
   ,,2 dni przed wizytą w Czechach prezydenta USA George W. Busha mieszkańcy trzech kolejnych wsi czeskich sprzeciwili się w lokalnym referendum rozmieszczeniu na ich terenie amerykańskich radarów, wchodzących w skład tarczy antyrakietowej...'Dziwne nie?Przecież z Pepiczka żaden bohatyr?

ODPOWIEDZ

i co w tym dziwnego?

~ktoś

2007-06-03 02:19:41

Przecież 75 % jest przeciw!
   Tylko Bracia Kaczynscy ktorzy nie maja rodzin mowia tak.Jak zawsze nawet przedtem zanim ich zapytają!

ODPOWIEDZ

Z tarczą, czy na tarczy?

~Lord AMBER

2007-06-03 02:26:05

Jak to nie mają rodzin.Przecież politykom w Polsce zawsze zależy na rodzinach w...izraelu i diasporze...

ODPOWIEDZ

P.S.a abstrachując już od kwes

~Lord AMBER

2007-06-03 02:42:11

ti- ,,tak czy nie'(bo nie jestem ostatecznie jej przeciwnikiem) ale tego że mamy się dokładać do bezpieczeństwa ,,światowego żydowstwa' zacytuję;
   to skandal zeby kraje w ktorych mialaby byc umieszczona tarcza mialy ponosic jakiekolwiek koszty zwiazane z jej zainstalowaniem i utrzymaniem. USA powinny ponosic wszelkie koszty z tym zwiAZANE I JESZCZE ZA MOZLIWOSC UMIESZCZENIA JEJ W NASZYCH KRAJACH POWINNI NAM ZAPLACIC. nARAZAJA WSZAK NAS NA POWAZNE NIEBEZPIECZENSTWO/CHOCIAZ SZCZERZE mowiac zadne pieniadze nie sa w stanie nam tego ryzyka zrekompensowac/ moni...Dobrze że przynajmniej nie robią z tego sukcesu jak z Euro 2012...

ODPOWIEDZ

Zamierzone zamieszanie

~Raynold

2007-06-03 09:59:13

W świat poszła dziennikarska kaczka że Polska będzie wpółfinansować tarcze. Wiadomo było że powstanie lamęt iż nie ma na to pieniędzy. Następnie USA zdementowało tą informacje a nasi administratorzy pieją z zachwytu że udało się przebłagać jankesów by nie kazali sobie do tarczy dopłacać. Mają więc kolejny, konkretny atut że są wybitnymi negocjatorami i umieją walczyć w sprawie Polski !

ODPOWIEDZ

co to,dostalem bana?

~Wiklin

2007-06-04 05:28:10

zaden komntarz mi nie wchodzi,a pisze ,ze zostal dodany...

ODPOWIEDZ

burak,i cos jeszcze ..

~Wiklin

2007-06-04 05:40:44

... skad te posadzenie ,ze jestem morderca?...a na zachodzie bywam czesto z racji mojego zawodu ,ale mieszkam w Polsce ,wiec cierpie tak jak reszta...Kaczynscy jednak cos zmienili , bo takie WSI poszlo do piachu.

ODPOWIEDZ

co jest? ,....krotkie

~Wiklin

2007-06-04 05:45:24

wpisy wchodza bez klopotu ,a dlugie teksty nie chca...

ODPOWIEDZ

tarcza jest dobra

~Wiklin

2007-06-04 05:52:16

bo wbija klin miezy Eurokolchoz ,czyli Niemcy i Rosje.Tak wiec rok 1794 sie nie powtorzy....

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę