Dodawanie komentarza

Do tematu: A ja mam to gdzieś!

Komentarze do artykułu: Są ludzie i politycy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

A ja mam to gdzieś!

~Jacek

2007-06-17 14:36:46

Wyjechałem dziesięć lat temu i chociaż mam wyższe wykształcenie (geolog) zasuwałem na budowach, USA później Anglia. Rok temu wróciłem i otworzyłem własną firmę w Polsce(wykończenia w kamieniu i marmurze), teraz przeniosłem ją na Słowację i wreszcie jest normalnie! Kto nigdy nie opuszczał tego kraju, nie prowadził działalności po za jego granicami ten nie wiem co to znaczy spokojna praca, pewność podatków i brak głupoty na każdym kroku. Niech się politycy dalej srają z mało ważnymi rzeczami, mam nadzieję że coraz więcej rodaków będzie podążało moim( i wielu mi podobnych) śladem i nie zostanie nikt w tym kraju by żywić tę postkomunistyczną chołotę!

ODPOWIEDZ

Wrogom naszego kraju o to

~krys

2007-06-18 07:33:19

dokładnie chodzi,stworzyć takie warunki byśmy nienawidzili własnego rządu,po to ustawiają mniejszości do rządzenia by działała na niekorzyść narodu to jest polityka zniszczenia państwa i dyskryminacji i kolonizacji Polski .Wszyscy nie wyjadą ,a ci co zostaną nie chcą być parobkami u gbura który wykupił ziemie lub fabrykę i do tego zabierze to co było nie jego .

ODPOWIEDZ

Masz wyższe wykształcenie

~Jan

2007-06-18 10:11:22

takie jak niejaki prezio magister od siedmiu fakultetów. Człowiek z odrobiną godności i pokory nie chełpiłby się byle dyplomem nawet jeśli taki ma.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę