Dodawanie komentarza

Do tematu: Następni polakopodobni

Komentarze do artykułu: Lista 500

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Następni polakopodobni

~Raynold

2007-06-22 11:16:26

Wspomniana lista jest tylko pewnym wycinkiem tematu dotyczącego tego kto dążył lub dąży do minimalizowania roli Polski w świecie a jej obywateli do zawody nisko płatnego parobka. Obecni włodarze na siłę chcą odwrócić uwagę od tego że i oni w dużej mierze m.in. w czasie rządów AWSu przyczyniali się do rozkradania Polski. I naprawdę proszę przestać marzyć że te władze zrobią coś złego komuś z tzw. komuny. Wszak że przy okrągłym stole padając sobie w ramiona solennie to sobie obiecali.
   I na koniec zapraszam do ciekawego artykułu pokazującego różnice (a może same punkty wspólne ) pomiędzy tzw. prawicą i tzw. lewicą: http://www.polonica.net/Ktokreci.htm

ODPOWIEDZ

Raynold,niezwykle ciekawa

~Dibok

2007-06-25 06:51:54

stronka z tymi psami rasy... .Windsor! Studiujac ja,...nawet dwa razy, nie tylko ze nadziwilem sie kogo to na niej nie mozna znalezc ,ale co najbardziej rzucilo mi sie w oczy to BRAK na niej ..GIERTYCHOW , kiedys przez ciebie nazwanych ... antypolakami (?!)Publikujac ten adres dostarczyles odpowiedzi na pytanie dlaczego LPR i Giertychowie sa od poczatku wejscia do Sejmu niezmordowanie i zazarcie atakowani ,zarowno z lewa jaki prawa...tylko z jakiej pozycji ty ich zwalczasz?

ODPOWIEDZ

Windsor i nie tylko

~Raynold

2007-06-25 10:43:04

Ja nie zwalczam nikogo tylko staram się przytaczać fakty. I obojętne dla mnie jest kto kim jest czy to tzw. lewica czy tzw. prawica. Jak robi jawnie przekręty to o tym mówie. Jednak większe zło czynią ci z tzw. prawicy bo z jednej strony podpierają się etyką, Bogiem, Kościołem a z drugiej robią wszystko na odwrót. Więc jestem w stanie wybaczyć prędzej profanowi, pijakowi i kłamcy Kwaśniewskiemu który zawsze afiszował się ateizmem niż Giertychowi który wszędzie afiszuje się etyką i bogobojnością. Wybierając Kwaśniewskiego i jego klikę ludzie wiedzieli co robią i kim on jest. Natomiast wybierając –etycznych prawicowców – naród wprowadzany jest w błąd bo ci ludzie robią praktycznie to samo a robią to z Bogiem na ustach. Przykład z nie tak dawna – rządy AWSu które doprowadziły Polskę do totalnej biedy i bezrobocia. A obecne rządy robią coś innego? Wszystko są to tylko pozorne, kosmetyczne działania. A za trzy lata okaże się że też to był AWS bis.(możecie moje słowa zarchiwizować )
   Jeśli chodzi o LPR to na szczęście nareszcie prokuratura wzięła się za ich machlojki. A to co będzie na ten temat ujawnione wystarczy by ta klika (przepraszam w tym miejscu uczciwych działaczy w terenie którzy jednak powinni już przejrzeć na oczy ) poszła w niebyt.
   Giertychów nie ma w Windsorze bo senior w tym czasie robił przyspieszoną profesure a junior miał jeszcze szpiki pod nosem.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę