Dodawanie komentarza

Do tematu: KTÓRY Z PREZYDENTÓW WASZYM

Komentarze do artykułu: Skarbowi poeci

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

KTÓRY Z PREZYDENTÓW WASZYM

~Karramba

2007-06-30 05:09:32

ZDANIEM najlepiej sprawował/je urząd Prezydencki -
   Jaruzelski, Wałęsa, Kwaśniewski czy Kaczyński ? Oto mój ranking:
   
   1. Lech Wałęsa - wielkie zasługi dla Polski i Europy Wschodniej w walce z Komunizmem; niezaangażowany w afery korupcyjne i układy, podobnie jak jego otoczenie; wspaniałe, nieszablonowe poczucie humoru; dobry dyplomata-samorodek; w sumie skromny, nie afiszujący się zamożnością; chętnie wyciągający rękę w geście pojednania ponad podziałami.
   
   2. Lech Kaczyński - duże zasługi w walce z Komunizmem; wykształcony i elokwentny polityk, jednak zbyt mało elastyczny, być może to wpływ brata bliźniaka Jarosława słynącego z zacietrzewienia i nie przyjmowania do wiadomości nawet słusznych racji; sympatyczny i nie złośliwy; pozytywny wizerunek w dużej mierze zawdzięcza żonie - wspaniałej kobiecie o wrażliwym sercu na ludzką niedolę, starająca się pomagać i nie bojąca się złośliwych komentarzy ludzi nieżyczliwych prezydenckiej parze.
   
   3. Wojciech Jaruzelski - starszy dystyngowany Pan; spokojny i stonowany i taka sama była Jego Prezydentura - spokojna i uczciwa, która po prostu była, bo niewiele wniosła, no ale należy pamiętać, że to był Prezydent okresu przejściowego i trwała jeszcze przepychanka w sferze politycznej; myślę, że czas jeszcze pokarze, czy wprowadzając stan wojenny uratował Polskę od inwazji wojsk Układu Warszawskiego.
   
   4. Aleksander Kwaśniewski - dla mnie najgorszy Prezydent; na starcie skłamał na temat swojego wykształcenia; wiele razy kompromitował nasz Kraj, pokazując się w stanie upojenia alkoholowego na ważnych uroczystościach; nie unikający podejrzanych kontaktów ze światem biznesu; otoczony ludźmi z układu; nie stawiał się wezwania Komisji Śledczej, to sugeruje, że coś tu nie gra, bo jak się ma czyste sumienie to się człowiek nie boi; ta Prezydentura, to wiele białych plam, wymagających wyjaśnienia; zarozumiały i niesympatyczny.
   
   To moje opinie. Czekam na Wasze.
   

ODPOWIEDZ

Nie ośmieszaj się

~obiektyw

2007-06-30 07:29:30

Może zrobisz inny ranking. Który mafiozo był/jest uczciwszy: Pershing, Baranina, Krakowiak, Barański a może Nikoś ?

ODPOWIEDZ

No cóż obiektyw

~Dexter

2007-07-02 10:20:22

Kwachy najlepiej neutralizować zasadami.
   Ten już się rozcieńczył i wypłukał, pozostał tylko kwaśny odór zepsucia.

ODPOWIEDZ

...w temacie eks...

~Lord AMBER

2007-07-02 12:17:19

...bydlęta się zabija...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę