Dodawanie komentarza

Do tematu: zaraz komuchy zaskarza ustawe

Komentarze do artykułu: Koniec z zakupami w święta

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

zaraz komuchy zaskarza ustawe

~Wiklin

2007-07-06 07:06:23

do TK a ten oczywiscie uzna ja za ....kto zgadnie?

ODPOWIEDZ

o ile pamietam

~Freedom

2007-07-06 13:09:19

to właśnie za komuny w niedziele wszystko było pozamykane a nie komuna kojarzyła mi się z wolnością wyboru czy chcę robić zakupy w świątek czy piątek/. Więc akurat dla mnie to właśnie komuniści ponownie wprowadzili ograniczenia w handlu. Wraca centralne sterowanie, PZPR Bis. I tyle w tej kwestii.

ODPOWIEDZ

Więc się zdecydujcie

~Raynold

2007-07-06 15:56:09

Kto w końcu jest za o kto przeciw zamykaniu sklepów w święta i niedziele. Jako że za największej komuny sklepy były zamknięte to trudno ich posądzać o to teraz. Idąc za tą myślą dalej można by powiedzieć że to obecna tzw. prawica zamyka sklepy jak to żewniej było czyli jest całkowicie komunistyczna.
   Czyli dla myślących daję po raz kolejny sugestię by nareszcie zrozumieli że tzw. lewicowość i tzw. prawicowość jest tylko po to by zamieszać w głowach ludzi i totalnie ich ogłupić. A rząd jakikolwiek by miał kolor i odcień i tak się wyżywi... a że naród będzie coraz biedniejszy to już inna sprawa...

ODPOWIEDZ

za niezgodna z kostytucja

~Jan

2007-07-06 17:13:42

antyludzka, antyunijna, antysemicka itd,itd

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę