Dodawanie komentarza

Do tematu: To się nazywa

Komentarze do artykułu: Koniec politycznych wakacji - Lepper poza rządem

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To się nazywa

~ddx40

2007-07-09 16:41:35

Zmęczenie materiału, muszą znosici karaluchy z Polszmatu i TVNu. Mendy z PO i menty z sld/lid/psl. Trzymać Geirtycha i Lepara za morde, a na koniec Rydzyk wbija im nóż w plecy i przekręca.
   Polacy nie zasługują na własne państwo, to naród warchołów, pieniaczy i pieczeniarzy gotowy za pochlebstwa utopić rodaka w łyzce wody.
   Nie ma co trzeba się wynosić.

ODPOWIEDZ

Nie musisz wszystkim

~Jan

2007-07-09 22:23:16

obwieszczać o swoich zamiarach, jak masz się wynosić to lepiej teraz niż za późno póki jeszcze nie zepsułeś nikogo. I jedna rada, nie ubliżaj nikomu, a raczej używaj swojego rozumu zanim w jakieś sprawie zabierzesz głos. Efekty czytania Wyborczej i Wprost i Ciebie są nader widoczne, mówisz o pieniactwie to właśnie od Ciebie emanuje nienawiść pieniactwo i złośliwość.

ODPOWIEDZ

GWnem to ja bym sie nawet

~ddx40

2007-07-10 00:24:34

nie podtarł, nie obrażaj mnie.
   Wybory wygra lid/PO, bo ten naród nie wie co dla niego dobre. Posłuchaj co gadają na tzw. wsi, bezrobocie spada, gospodarka rośnie, a te warchoły ciągle mają pretensje do rządu że muszą pracować, że wóda zdrożała, że deszcz pada, że słońce świeci.
   Nigdy nie będzie tu większości zdolnej do naprawy państwa, jest zbyt mało zainteresowanych.
   A co do wyjazdu to po prostu nie mam ochoty z bliska patrzeć jak przepada wszystko co udało do tej pory osiągnąć.

ODPOWIEDZ

krys ty idioto

~ddx40

2007-07-11 03:42:03

Potrafisz czytać ze zrozumienie?
   Nie będę z tobą debilu polemizował, ponieważ stoisz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym.
   Takie matoły jak ty rzucali by się z szabelką na czołgi, a przecież to były kłamstwa goebelsowskiej propagandy i wajdowej interpretacji września 39 - Lotna.
   
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę