Dodawanie komentarza

Do tematu: Uwaga na żydoMafiozów Kaczorów

Komentarze do artykułu: Izrael kontra Polska

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Uwaga na żydoMafiozów Kaczorów

~Andrzej z Kalifornii

2007-08-01 01:03:09

Oto powtórzenie mojego postuŁ
   Kaczyńscy-Kalkstein wyrośli w żydoUbecji i byli wychowankami żydo-marksisty prof.Erlicha.
   Zydzi w Polsce aby ciągle trzymać władzę stosują parametodę permanetnej rewolucji żyda Trockigo
   Penertrują każde srodowisko społeczne i wyłaniają z niej swoją partę polityczną, która pozornie może byś opozycją do innej. Miedzy żydami w PO and żydami i ich wychowankami w PiS, a nawet SLD i LiD nie ma żadnej różni co do orientacji politycznej, są różnice co do metod i podziału łupów, chorych demonicznych aspiracji i antypolskich metod rządzenia. Jedni od drugich mogą wyglądać na mniejsze i większe świnie niezależnie jak pozornie anielską przybiorą postać. Dokłanie jak Słowo Boże mówi, czy Szatan nie przybiera postaci anioła światłości? Niemiej wcześniej czy później owoce ich działalności będą okropne dla Polaków. Takie jakie są. Takie partie jak PiS, PO, SlD i LiD to ich partie i one powinny być w normalnym społeczeństwie wyeliminowane. To jest rak na skórze Polaków. To oni posiadają niemal całą prasę polską wespół z ich werbowanymi agenturami obcych państw. To ich główne gazety: Gazeta Wyborcza, NIe, Gazeta Polska, Fakty, Newsweek, Wprost, Rzeczpospolita itd.
   Jedyne polskie partie jak LPR i Samoobrona są nieustanie wyśmiewane, niszczone,poniżane i likwidowane. Ich prasa tak omamia Polaków, że nawet obecnie największe zaufanie procentowo (58%) ma żydowski agent A.Kwaśniewski vel Izaak Stolzman który wraz Zydami Sorosem, Sachsem i Balcerowiczem niemal kompletnie załamali i wysprzedali polską gospodarę, która spadła z 10 miejsca w swiecie na 30, miliony musiało wyjechać z Polski aby przeżyć. Dług zagraniczny wrósł 45 miliardów do ponad 500 miliardów.
   Dlatego wszechstronny ich atak na Radio Maryja i o.Rydzyka jest kontynuowany od wewnątrz kraju (Kaczyńscy-KalKstein, + wszystkie ich media) i z zewnątrz z wszelkich żydo-mafijnych organizacji jak Centrum Wiesentala, Anti Deflamation Leaque z Abrahamem Foxmanem, ośrodków w ramach Unii Europejskiej i jakichkolwiej ośrodków żydowskich poza starymi biblijnymi ośrodkami żydowskimi jak Torah Jews, którzy nieustannie organizują przeciw nim protesty z napisami: ‘’My nigdy nie uznamy ‘’evil state of Israel' (złego demonicznego państwa Izraela, Zyd J.Stalin jest ojcem duchowym tego państwa) Syjonizm=Nazizm, Evil Jews are the cancer for us they stolen our name Jews) zli Zydzi są rakiem dla nas, oni ukradli nam imię, Zydów’’. Oni piszą, że antysemityzmem posługują się tylko evil Jews (źli demoniczni Zydzi),.
   POLACY orgnizujcie się bo to mogą być ostatnie momenty jako takiej waszej suwenności.
   NIGDY nie Głosujcie i Nie Popierajcie: PiSu, PO, SLD i LiDu. NIGDY i to pod żadnym pozorem!!!
   Aby Jezus Chrystus zajaśniał wam w waszych sercach, abyście się narodzili z Jego Ducha.
   On tak powiedział do Zydów, którzy Go nie przyjeli i odrzucili w Ew Jana 8:44: Ojcem waszym jest Diabeł, i wy wykonujecie jego pożądliwości..To są właśnie ci Zydzi w Polsce z którymi macie nieustannie przykre doświadczenie bycia pod ich ukrytym panowaniem i różnych zbrodniczych i deprawujących formach od 1945.
   

ODPOWIEDZ

debili nie sieja

~polak nie zyd

2007-08-28 18:44:20

człowieku ty sie lecz.....pewnie uciekłeś juz z nie jednego wariatkowa

ODPOWIEDZ

Andrzej czy to zart?

~Zetas

2007-09-23 19:02:32

Albo cos wypiles albo robisz sobie jaja :)

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę