Dodawanie komentarza

Do tematu: legenda antysemityzmu

Komentarze do artykułu: Żydzi okupują Majdanek

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

legenda antysemityzmu

~Andrzej

2007-08-02 23:59:55

To jest wynik oszustwa tych ogłupiałych Zydów przez ich rabinów i ich przywódców.
   Ten proces trwa ponad 2 tysiące lat. Ogłupianie i mordowanie własnego ludu i szczególnie zintensyfikowało się od ich przywódcy J.Stalina vel Jewgashvili czyli po gruzińsku syna Zyda. Oni tak manipulują swoim narodem, że nawet nie wiedzą, że Stalin był Zydem majac trzy ślubne żony Zydówki, resztę nieślubnych. To on jest ojcem obecnego Izraela. To on założył cały departament w randze ministerstwa do powstania państwa Izrael 2 lata przed zakończeniem II wojny światowej. Zydzi nie bardzo chcieli wyjeżdzać do Palestyny bo nie było tam specialnie na kim pasożytować więc Stalin robił sztuczne pogromy żydów w liczbie około 19, w Polsce (Kielce) na Węgrzech, na Ukainie i w Czechosłowacji zmuszając ich do szkoleń wojskowych i do wyjazdu do Palestyny, aby tam rozpocząc powstanie, które powstało w 1948r.
   W czasie kiedy Jezus Chrystus chodził po ziemi (w NT) jest fragment, że przywódcy żydowscy i kapłani wydali rozporządzenie, że jeżeli ktoś uwierzy, że Jezus jest Mesjaszem-Chrystusem będzie wyłączony z synagogi. I tak wielu, którzy uwierzyli w Jezusa Chrystusa zaparło się Jego z powodu właśnie tej groźby. Słowo Boże to komentuje, że uwierzyli bardziej ludziom i ich oszustwu niż Bogu. ‘’Oddali chwałę ludziom zamiast Bogu’’. Do dzisiaj to trwa. ZydoBolszewicy, którzy opanowali władzę w Rosji po roku 1917 pierwsze prawo które wprowadzili to było prawo: antysemityzm będzie karany śmiercią. I tak jak pisze A.Sołżenicyn wymordowali ponad 100 milionów ludzi w Rosji i na Ukarainie i potem w Polsce. Po II wojnie szczególnie te bestie przy pomocy Stalina opanowali Polskę. Założna przez nich organizacja UB (urząd bezbieczeństwa) przez żydów J.Bermana i A.Fejgina (początkowo grupowała 100% zydów) była dyktatorem sprawującym władzę w Polsce. To ta organizacja wymordowała setki tysiące patiotycznych Polaków którzy walczyli z Niemcami Hitlerowskimi, lub wysyłała ich na Syberie aż do roku 1968.
   To ich potomkowie sprawują władzę w obecnej Polsce. Jedynie partriotyczne partie LPR i Samoobrona są nieustanie gnębione i niszczone a żydowscy bandyci jak Wałęsa, Balcerowicz, Stolzman-Kwaśniewski zażywają spokoju i chwały przy pomocy Kaczorów-Kalkstein. Polacy przez ich media są tak przez nich ogłupiali, że nawet obecnie na tego agenta żyda Kwacha głosowałoby około 58% obywateli, jako człowieka 'godnego zaufania'. Natomiast o jedynym prawdziwym Polaku Giertychu w tym żydoKaczym rządzie 59% obywateli wyraża się jako człowieku niegodnym zaufania.
   Poczytajcie sobie ostatni wywiad tej ubeckiej red. Olejnik z L.Kaczyńskim w żydowskiej GW.
   Ten człowiek to kompletna ofiara żydoUbeckiego myślenia niezdolna do szerszego działania w prawdzie a posiada tytuł doktora prawa, wychowanek żyda stalinisty prof. Erlicha.
   Lepper, który tylko ma średnie wykształcenie przy nim to wybitny i światły intelektualista i ten który umie myśleć w kategoriach Polski przynajmniej z oceną 'dobry'.
   dr.Lech Kaczyński-Kalkstein to niezbył rozwinięta pała. Wielu Polaków po tym wywiadzie napiało: Baj, Baj 'Prezydencie' nigdy więcej na ciebie nie będziemy głosować. To ‘’matoł’’ wielu też napisało. Ile Nasz Pan Jezus Chrystus musiał się z nimi namęczyć. W Ew Jana 8.44 powiedział do nich: Ojcem waszym jest diabeł i wy wypełniacie jego pragnienia. W przeważającej mierze z żydami z którymi mamy do czynienia w Polsce to właśnie ci żydzi, którzy nie przyjeli Jezusa Chrystusa jako Mesjasza i jako Boga w ludzkiej postaci. Nieustanie Go czynią fałszerzem, homoseksualistą, itd....Itp. Synowie diabła, to jest definicja nie ludzka ale boska. Proszę przeczytać cały fragment z Biblii Ew Jana 8:31 do 54. i pomedytować nad tym w Jezusie Chrystusie.
   A także Ew. Mateusza końcowe 30 wersetów rodziału 21.
   Wegług tych żydów kategorii Jezus Chrystus jest ich największym antysemitą
   

ODPOWIEDZ

Andzrzej....

~zetas

2007-09-23 19:05:46

.....ty na prawde jestes czystej wody swir

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę