Dodawanie komentarza

Do tematu: Antysemityzm jako przykrywka

Komentarze do artykułu: Zniszczyli i pojechali

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Antysemityzm jako przykrywka

~Andrzej z Kalifornii

2007-08-02 14:22:14

To jest wynik oszustwa tych ogłupiałych Zydów przez ich rabinów i ich przywódców.
   Ten proces trwa ponad 2 tysiące lat. Ogłupianie i mordowanie własnego ludu i szczególnie zintensyfikowało się od ich przywódcy J.Stalina vel Jewgashvili czyli po gruzińsku syna Zyda. Oni tak manipulują swoim narodem, że nawet nie wiedzą, że Stalin był Zydem majac trzy ślubne żony Zydówki, resztę nieślubnych. To on jest ojcem obecnego Izraela. To on założył cały departament w randze ministerstwa do powstania państwa Izrael 2 lata przed zakończeniem II wojny światowej. Zydzi nie bardzo chcieli wyjeżdzać do Palestyny bo nie było tam specialnie na kim pasożytować więc Stalin robił sztucczne pogromy żydów w liczbie około 19, w Polsce (Kielce) na Węgrzech na Ukainie w Czechosłowacji zmując ich do szkoleń wojskowych i do wyjazdu do Palestyny, aby tam rozpocząc powstanie, które powstało w 1948r.
   W czasie kiedy Jezus Chrystus chodził po ziemi (w NT) jest fragment, że przywódcy żydowscy i kapłani wydali rozporządzenie, że jeżeli ktoś uwierzy, że Jezus jest Mesjaszem-Chrystusem będzie wyłączony z synagogi. I tak wielu, którzy uwierzyli w Jezusa Chrystusa zaparło się Jego z powodu właśnie tej groźby. Słowo Boże to komentuje, że uwierzyli bardziej ludiom i ich oszustwu niż Bogu. ‘’Oddali chwałę ludziom zamiast Bogu’’. Do dzisiaj to trwa. ZydoBolszewicy, którzy opanowali władzę w Rosji po roku 1917 pierwsze prawo które wprowadzili to było prawo: antysemityzm będzie karany śmiercią. I tak jak pisze A.Sołżenicyn wymordowali ponad 100 milionów ludzi w Rosji i na Ukarainie i potem w Polsce. Po II wojnie szczególnie te bestie przy pomocy Stalina opanowali Polskę. Założna przez nich organizacja UB (urząd bezbieczeństwa) przez żydów J.Bermana i A.Fejgina (początkowo 100% zydów) była dyktatorem sprawującym władzę w Polsce. To ta organizacja wymordowała setki tysiące patiotycznych Polaków którzy walczyli z Niemcami Hitlerowskimi, lub wysyłała ich na Syberie aż do roku 1968.
   To ich potomkowie sprawują władzę w obecnej Polsce. Jedynie partriotyczne partie LPR i Samoobrona są nieustanie gnębione i niszczone a żydowscy bandyci jak Wałęsa, Balcerowicz, Stolzman-Kwaśniewski zażywają spokoju i chwały przy pomocy Kaczorów-kalkstein. Polacy przez ich media są tak przez nich ogłupiali, że nawet obecnie na tego agenta żyda Kwacha głosowałoby około 58% obywateli, jako człowieka 'godnego zaufania'. Natomiast o jedynym prawdziwym Polaku Giertychu w tym żydoKaczym rządzie 59% obywateli wyraża się jako człowieku niegodnym zaufania.
   Poczytajcie sobie ostatni wywiad tej ubeckiej red. Olejnik z L.Kaczyńskim w żydowskiej GW.
   Ten człowiek to kompletna ofiara żydoUbeckiego myślenia niezdolna do jakiegokolwiek działania w prawdzie i posiada tytuł doktora prawa, wychowanek żyda stalinisty prof. Erlicha.
   Lepper, który tylko ma średnie wykształcenie przy nim to wybitny i światły intelektualista i ten który umie myśleć w kategoriach Polski przynajmniej z oceną 'dobry'.
   dr.Lech Kaczyński-Kalkstein to niezbył rozwinięta pała. Wielu Polaków po tym wywiadzie napiało: Baj, Baj 'Prezydencie' nigdy więcej na ciebie nie będziemy głosować. To ‘’matoł’’ wielu też napisało. Ile Nasz Pan Jezus Chrystus musiał się z nimi namęczyć. W Ew Jana 8.44 powiedział do nich: Ojcem waszym jest diabeł i wy wypełniacie jego pragnienia.
   Wegług tych żydów kategorii Jezus Chrystus jest ich największym antysemitą.
   

ODPOWIEDZ

Do Peacemaker

~Andrzej

2007-08-13 17:53:24

Dzięki ci, że nie skrywasz swojej wiary, to jest braku wiary w Boga.
   To jest początek drogi poszukiwania Boga!!!
   W Biblii Bóg mówi: szukaj mnie a Ja cię znajdę.
   Bóg jest niewidzialny, nie możemy Go znaleźć i odbierać naszymi zmysłami i poprzez te zmysły i fizyczne doświadczenia z Nim Go poznawać. Bóg jest Duchem. To coś w tym rodzaju jak prąd elektryczny, nie możesz widzieć przebiegu tego prądu, nie widzisz go ale możesz doświadczać go jeśli zbudujesz odpowiednie urządzenie do odbioru, generacji i doświadczyć jego działania pod postacią światła, mocy elektrycznej itd. W nas tym urządzeniem do odbioru Boga jest nasza wiara.
   Biblia mówi, że Wiara powstaje ze słuchania Słowa Bożego. My słuchamy różnych słów, ale między nimi mogą tam być Słowa Boże, one mają jakby inne napięcie elektryczne. Do nich jest jakby dołączony Duch Sw. Z stąd Biblia mówi (Jezus Chrystus): Słowa moje są Duchem i mocą Bożą. W Ewangelii Jana na samym początku 1 rozdziału mamy opis tych 'zjawisk': Na początku było słowo i Słowo Było u Boga i Bogiem było Słowo...itd.
   Otóż w tym co pisałem były jakieś słowa Boże, jakaś Boża Prawda, że się otworzyłeś w swojej prawdzie jakby oczekując Bożej Prawdy (nie zdając sobie z tego sprawy). Jezus Chrystus mówi, że Słowa Boże są jako ziarno, a my (ludzie) jako gleba. Jedna jest urodzajną glebą, inna jest pokryta cierniami, inna zbitą tak że ziarno które pada na taką glebę wzrasta z trudnością, a jeszcze inna jest skalistą na której nic nie wzrasta z Boga.
   Ty nie jesteś już tą skalistą glebą, bo zareagowałeś!!!
   Oto następny krok, weź jakaś drugą osobę, bo Jezus Chrystus mówi: Jeśli gdziekolwiek jest dwóch lub trzech w Imię moje, Ja będę między nimi. Zaproś głośno Jezusa Chrystusa do swojego serca swoimi słowami np takimi: Jezu Chryste Panie ja się dowiedziałem z Internetu, że Biblia, Słowo Boże mówi, że Ty jesteś autorem i wykonawcą naszej wiary, wiary w Boga, wiary w Ciebie. Moje serce jest otwarte dla Ciebie wstąp do mnie, daj mi tę wiarę, i ochrzścij mnie, wypełnij mnie Twoim Duchem Sw, jak chcę ci służyć od tego momentu do końca mojego życia. Ja się zapieram swoich grzechów i siebie dla Ciebie.
   Według twoich słów: Kto się nie zaprze siebie dla Mnie, ten zginie. A kto się zaprze siebie dla Mnie, ten będzie odnaleziony i zbawiony. Jezu Chryste uczyń to o co Cię proszę. Amen. Podziękuj Mu, że zostałeś przez Niego znaleziony, że Jezus Chrystus znalazł ciebie jako tę zagubioną owce, jaką zresztą my wszyscy jesteśmy, bez Niego.
   
   Moja wiara w Jezusa Chrystusa, wiara w Boga nie pochodzi z doktryn ludzkich i ich kościołów , opiera się tylko na jednym fundamencie jakim jest sam Jezus Chrystus, który nas powołuje.
   Niemniej zaczynałem jako katolik, a później protestant-Zielonoświątkowiec, aby poznać i też ludzkie drogi poznania Boga a także swoje, aby w końcu oprzeć się na tej Jedynej którą jest Jezus Chrystus i głoszę tylko Jego, nie siebie, nie głoszę katolicyzmu lub protestantyzmu, etc.
   Ci są prawdziwie dziecmi bożymi którzy są w Jezusie Chrystusie, w Bogu z Boga. Bogu który objawił się w ciele ludzkim.
   
   Co do tych żydów na Majdanku to była to część prowokacji żydowskiej jaką realizowali aby jeszcze bardziej oskarżyć naród polski o domniemany antysemityzm., aby nim manipulować i czerpać nowe korzyści. Z Google znajdź, co powiedział Benjamin Franklin (jeden z ojców Konstytucji US) o żydach którzy nie przyjeli Jezusa Chrystusa. Jest to jakby proroctwo, które zrealizowało się na naszych oczach,
   oglądając co się obecnie dzieje w USA.
   
    Mój email adres: hladami@yahoo.com
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę