Dodawanie komentarza

Do tematu: Moje dwa grosze

Komentarze do artykułu: Praca to interes państwa

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Moje dwa grosze

~H

2007-08-02 17:51:13

Pamiętam ostatnie wybory,jak się tworzyła ta koalicja,jak odetchnąłem z ulgą że nie doszło do władzy PO lub lewica.Ale od początku nie miałem pewności co do Kaczyńskich,jednak z tych opcji co były mozliwe ta wydawała się jedyna.Dałem kaczkom kredyt zaufania,początkowo wydawało się że faktycznie może się coś z tego urodzić,wiele na to wskazywało że faktycznie może się zacząć początek robienia porządkow w kraju,chociaż ciągle nurtowało mnie ich pochodzenie,gdyż głośno w internecie jest o faktycznym rodowodzie Kaczyńskich i wielu członkow PISu.Zastanawiające też było dla mnie dla czego jeszcze kiedyś oni probowali wiązać się z PO,w polityce nic nie dzieje się przypadkiem,tam gracze znają się nawzajem każdy wie co kto reprezentuje na prawdę,oni doskonale wiedzieli co to jest PO,tam każdy wie kto jest kim,tylko w mediach udają naiwniakow,jak to politycy.
   Zastanawia mnie też Afganiastan,Irak,tarcza antyrakietowa,na cholerę nam to???
   Jak było referendum odnośnie naszego wstąpienia do UE to jedyną partią ktora oponowała przeciw naszemu członkostwu była LPR,panowie Kalksteiny nie mieli nic przeciwko naszemu członkostwu w UE,a co oni nie wiezieli po co ta unia,dobrze wiedzieli co to unia co to ojro i co nas w niej czeka,po co ją popierali???
   Jest jeszcze wiele rzeczy ktore można im wypomnieć,ja już ograniczę się do ostatniej rzeczy jaką jest rozpierdalanie koalicji!!! Jedynej możliwie najbradziej wydawało się propolskiej z tego co mieliśmy do wyboru,reszta partii to są zdrajcy,czemu panowie Kalksteiny rozwalacie tą koalicję???
   I tak krąg się zatacza,na początku tej koalicji zaraz po wyborach zaczęło się rządzenie i ja czekałem co się z tego urodzi,minęło już trochę czasu i efekty widać jak na dłoni że PIS to była pomyłka,wiem na pewno że gdyby LPR jako jedyna partia rządziła w kraju to nie było by nas w UE,nie było by nas w Iraku i Afganistanie,na pewno lustracja była by przeprowadzona radykalnie tak jak o tym marzy Rosomak,ale niestety tego PIS nie zrobi.
   Może i była by wojna gdyż Żydostwo ukarało by nas za naszą radykalną postawę i wynalzezli by jakiś powod żeby nas zaatakować (np. amerykańskimi wojskami),a powod mogłby być tak samo banalny jak WTC,zrobili by jakiś zamach,zwalili winę na nas i oto wrog gotowy.Chyba że byśmy się imali Ruskich to też nie było by wesoło,bo oni widząc naszą słabą pozycję chcieli by nas przejąć pod siebie znając ruskow,ale znając też Giertycha on twardo by grał i tanio by skory nie sprzedał.
   Trodno wszystko przewidzieć,w każdym razie na pewno LPR jest partią ktora na pewno ma odwagę walczyć z hienami,a Kaczyńscy no coż... wychodzi że oni sami do tych hien należą.
   Teraz mam pytanie do Rosomaka - co masz bracie do powiedzenia na temat Kaczyńskich dzisiaj?
   Mi się wydaje że po prostu się pomyliłeś co do nich,ale chciał bym usłyszeć twoje zdanie na ich temat,czy nadal ich bronisz?

ODPOWIEDZ

alllle mi odbiło?.

~"Waldi"

2007-08-04 16:45:49

Lepper - brzydal
   J.Kaczyński - niebrzydal
   Giertych - brzydal
   Demokratycznie: powinni rządzić brzydale, więc ja się pytam - jaka to demokracja?.
   Kogo ja się pytam?, przecież reszta to swołocz w moherowych beretach.
    -czeski film-

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę