Dodawanie komentarza

Do tematu: To nie dzień Wojska Polskiego

Komentarze do artykułu: Święto Wojska Polskiego

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To nie dzień Wojska Polskiego

~..........

2007-08-15 11:32:33

tylko pierwszy dzień propagandy wyborczej PiS.

ODPOWIEDZ

Re: .......

~Rosomak_Navy SEAL

2007-08-15 12:26:15

Ty lewacki szczylu i głąbie,mógłbyś zamilknąć w ten Swięty dla każdego Polaka Patryjoty Dzień.Tak ma i musi być co roku lewacki szczylu i śmieciu.Nie jesteś godzien by tobie odpowiadać lewacka gnido.

ODPOWIEDZ

Do Rosomaka

~JH

2007-08-15 13:23:02

tracisz nerwy patrioto, nie ładnie komuś ubliżać i to w takie Święto.

ODPOWIEDZ

Taaaa Rosomaku

~.............

2007-08-15 15:10:58

sługusie żydowski, bronisz Klakensteinów i boisz się że utracą władzę i ktoś wreszcie zatrzyma żydostwo rozkradające Polskę. Dlaa mnie od dawna jesteś kretem na tym forum.

ODPOWIEDZ

Rosomak żydowski sługus

~Dexter

2007-08-17 05:10:29

Buuhahahaha
   Ten .........(że aż przez klawiaturę nie przechodzi) to musi być już całkiem żenujący WSIowy bękart.

ODPOWIEDZ

Prowokatorzy zaatakowali

~krys

2007-08-17 06:18:12

Rosomaka-nie przejmuj się oni są bez argumentów,rządzący nie zawsze mogą postąpić tak jak by chcieli a my wymagamy by wszystko szło po naszej myśli ,tak nigdy nie będzie ,po to jest polityka ,musimy wybierać najbardziej wiarygodne partie/bo na nie głosujemy,niestety taka ordynacja no i naiwniaków u nas nie brakuje.

ODPOWIEDZ

Dexterze, Krys ten.....

~...............

2007-08-17 11:43:20

co ci przez klawiaturę nie chce przejść miał okazję widzieć pana podpisującego się Rosomak na żywo i śmieje się z was w głos gdy piszecie bzdury na jego temat. Żal mi was, bo dajecie się omamić takiemu komuś. Jego wypowiedzi to w większości analizy artykułów z innych serwisów(głównie polonijnych) i tekstów Michalkiewicza. Od siebie właściwie dorzuca inwektywy i haotyczny styl, wypisz wymaluj przypominajacy stylem tych którzy przesłuchiwali mnie w latach osiemdziesiątych. Zakrzyczeć, obrazić, nie dopóścić do głosu. Nie wiem czy był on czy nie oficerem w USA, ale znam ich kilku bo po ucieczce z kraju w połowie lat osiemdziesiątych współpracowałem z CIA. I nigdy nie spotkałem się w USA by wykształcona i wychowana tam osoba posługiwała się takim językiem. To po prostu nie ten model wychowania. To tyle z mojej strony. Jeżeli pan Rosomak, którego przodek ponoć został odznaczony przez poległego króla po bitwie w której poległ(jedno z wielu kłamstw którymi pan R szafuje bez opamiętania), chce wiedzieć gdzie go widziałem i skąd wiem że on to on, to nie ma sprawy z chęcią sprawę opisze.

ODPOWIEDZ

..................podejmuję

~Rosomak_Navy SEAL

2007-08-17 13:00:25

wyzwanie,więc opisz,gdzie i kiedy mnie widziałeś,spotkałeś.Czekam.

ODPOWIEDZ

Bardzo proszę

~.............

2007-08-17 14:03:38

Opole, sprawa petycji lub też listu protstującego pod którym min, pan się podpisał. Pan i pod spodem pańska żona, wyglądało to o tyle śmiesznie że w nawiasie przy swoim imieniu i nazwisku dopisała (żona pana....) Ja byłem wśród organizatorów tej akcji. Myślę że więcej nie ma sensu się rozpisywać. Zamieszczać scanu tegoż dokumentu i pańskich maili z tej strony gdzie na samym początku zapominał Pan o wycięciu swoich danych też nie. Szpiclem i donosicielem nie jestem, od przypadek, skojarzenia nazwisk podczas spotkania i tyle.

ODPOWIEDZ

Wielokropku.!

~Rosomak_Navy SEAL

2007-08-18 01:52:10

Pudło,nie podpisywałem ja a ni moja Zona żadnej petycji.Nie chodzimy na żadne spotkania,nie prowadzimy życia towarzyskiego, więc spotkać się,nie mogliśmy,choćby z tego powodu.Jedyna prawda to trafił Kolega z miejscem zamieszkania,ja tego w postach nie kryłem.Przebywamy u Rodziny ok.6 miesięcy w roku.Co do zarzucanego mi kłamstwa w sprawie Króla,to powiem tylko tyle,że mamy dokument z Jego pieczęcią i podpisem.A co do Jego śmierci to do dzisiaj jest nie wyjaśniona.Jest tyle wersji,można o nich przeczytać na necie,także taka,że właśnie przeżył i po powrocie,zaszył się,w klasztorze i tam dokończył żywota.To tyle Kolego,no i przepraszam,że zbyt uniosłem się,w pierwszej odpowiedzi,bo komuchów i żydobolszewii i jej pomiotu szczerze nienawidzę,to u nas Rodzinne.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę