Dodawanie komentarza

Do tematu: Dla mnie Giertych to

Komentarze do artykułu: Kaczogate?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dla mnie Giertych to

~Dexter

2007-08-18 16:18:33

szmata.
   Wiemy kim jest Kaczmarek, gdzie się szkolił, gdzie należał. Wiemy mniej więcej tez jaką role odegrał. Giertych teraz jedzie to tego gnoja po kwity, i będzie gnoił PiS, bo to jego konkurent polityczny. Odda tym samym przysługę wrogom Polski takim jak LiD PSL i to żałosne PO.
   TO JEST ZWYKŁY CHUJEK NIE PATRIOTA.
   
   

ODPOWIEDZ

test

~test

2007-08-18 20:10:22

test

ODPOWIEDZ

Gietych był dla mnie kimś

~H

2007-08-18 20:14:29

ale teraz jak atakuje PIS na potrzebę chwili posługując się dowodami Kaczmarka to faktycznie postępuje jak szmata,przyznam że irytuje mnie to dość mocno.Niestety Panowie Kaczyńscy rownież mnie zawiedli w kilku punktach więc już w zasadzie nie wiem na kogo warto głosować.
   Gdzie jest teraz prawda???

ODPOWIEDZ

To teraz wiemy z kim trzyma ta

~Dexter

2007-08-19 03:06:44

szmata:
   http://wiadomosci.onet.pl/1591165,11,item.html
   
   

ODPOWIEDZ

Rosomak

~Dexter

2007-08-19 04:40:07

Bardzo dobre podsumowanie.
   H - Zadaj sobie pytanie czy lepiej pozostać pod wpływem PiSu, gdzie gospodarka się rozwija, bezrobocie spada, utrzymywana jest dyscyplina budżetowa i realnie spada deficyt, gdzie inwestycje zagraniczne biją kolejne rekordy, a szwabom i kacapom pękają historyczne wrzody, czy lepiej mieszać Polakom w głowach i ryzykować ponowne wepchnięcie w macki różowo-czerwonej rzeżączki spod znaku sierpa, młota i gwizdy Dawida?
   Mamy tylko taki wybór, idealiści-marzyciele muszą zejść na ziemię.

ODPOWIEDZ

Dexter

~H

2007-08-19 05:50:24

faktycznie nie poznaję Giertycha co on teraz odpierdala,poczekam do wyborow do tego czasu Giertych dobrze pokaże swoją twarz,tym bardziej że mu się grunt pod nogami wali.
   Miałem do niego największe zaufanie z całego rządu a tu takie motywy...
   Nie mam pełnego zaufania do PISu,ale jeszcze popatrzę na to co się wydarzy poki co to wydaje się że macie rację,ale mam jeszcze wiele znakow zapytania odnośnie PIS.
   

ODPOWIEDZ

Kaczyńscy-Kalkstein

~Andrzej z Kalifornii

2007-08-20 03:50:29

Pozornie macie rację, bo nie znacie kim są Kaczyńscy-Kalkstein i jakie są motywy Giertycha.
   W tej sytuacji lepszy chwilowo patriotyczyn exkomuch Kaczmarek niż żydoPostUbek Kaczyński-Kalkstein.
   Nie przypadkiem od samego początku pojawienia się LPR jako jedynej patriotycznej partii zaczął się nieustanny niewybredny atak wszelkich potworzonych przez żydoUbecję tzw 'polskich' partii jak PO, PiS, LiD i SLD. To postżydoUbecja we współpracy z całą międzynarodowaą Mafiążydowską kieruje tymi atakami, pan jesteś ich taką pchłą i tubą do kolejnego opluwania tej partii. PiS i ich przywódcy Kaczyńscy vel Kalkstein całą swoją energie od początku koalicji skupili na wykańczaniu tych resztek narodowego interesu jaki representuje LPR i Samoobronna, zamiast rozliczyć 16 lat sprawowania władzy przez postZydoUbecję od czasu 'okrągłego stołu'. To niszczenie tych partii można było oglądać we wszystkich periodykach 'polskich' i niepolskich łącznie nawet z polskim Naszym Dziennikiem, gdyż tenże dziennik uwierzył w dobre i 'polskie' intencje Kaczorów. Niestety to kolejna żydowska mistyfikacja PiSu była obliczona na kompletne zmiażdzenie LPR i Samoobronny, i nie udało sie.
   Teraz ta mafia żydowska i jej ostatnia PiS formacja która nieprzerwanie sprawuje władzę w Polsce od 1945 roku wysyła pana paplać stek kłamstw i intecjonalnych oszczerstw na stronach tego portalu. Kaczory to wychowankowie żyda marksity-stalinisty prof. Erlicha i ich żydoBolszewicki styl manipulacji i pozornych działań w 'interesie Polski' od razu z łatwością można było odkryć przez wielu średnio wnikliwych Polaków. którzy się oparli tej ukrytej nienawistnej antypolskiej żydoBolszewickiej propagandzie zainstalowanej w Polsce przez wielkigo ich twórcę żyda J.Stalina vel Soso Jewgashvili (czyli w gruzińskim tłumaczeniu syn żyda). www.JewWatch.com
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę