Dodawanie komentarza

Do tematu: Żydy i hamy tańczą na trupie

Komentarze do artykułu: True or false reality?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Żydy i hamy tańczą na trupie

~Jan

2007-08-25 07:49:49

Polski. A naród ciemny, ogłupiony do nieprzytomności siedzi przed telawiwwizją i baranieje do ostatniej szarej komórki.

ODPOWIEDZ

Jeszcze nie trupie-

~ZYTA

2007-08-26 05:20:06

Nie cały naród śpi-

ODPOWIEDZ

Wiklin

~Dexter

2007-08-27 12:01:23

Giertych wysługuje się platfusom i czerwonej bandzie złodziei. Wspólnie razem z PO. LiS i Samoobora chcą oddać Polskę w ręce postkomóchów i ich lumpeliberalnych bękartów. To co teraz robią te szmatywierzejskie , bosaki inne śmieci to woda z mózgów poloskich patriotów. Terasz dla mnie LPR to śmieci i chwasty. Powinno się z nimi robić to co z kolaborantami w czasie II WŚ.
   

ODPOWIEDZ

Ogłupieni, lecz nie głupi.

~"Waldi"

2007-08-28 10:41:32

Nie dajmy się zwariować. Brawo Wiklin, ja też tak to widzę - żeby to jeszcze nasz Rosomak zrozumiał!!!.
   Rosmak ma dużo racji, ale skąd się u Niego wzięła ta bezgraniczna wiara dla braci.
   PiS ma małe szanse i nie będzie rządził samodzielnie. J. Kaczka kombinuje wykolegować Polaków, ta nać /nationale/ ma cel i realizuje go we wszystkich partiach.

ODPOWIEDZ

link mnie się gdzies zapodział

~Dexter

2007-08-30 09:54:52

http://www.prawica.net/node/8069
   
   

ODPOWIEDZ

Dexter , replika nie wchodzi!

~Wiklin

2007-08-31 05:35:07

szlaban?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę