Dodawanie komentarza

Do tematu: Do Krysa, JH Historia i innych

Komentarze do artykułu: True or false reality?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Do Krysa, JH Historia i innych

~Andrzej z Kalifornii

2007-08-27 01:12:15

Tu nie chodzi o Zydów jako takich, tu chodzi o Zydów którzy nie przyjeli Jezusa Chrystusa i jak On sam o nich powiedział w Ew Jana 8:44: Ojcem waszym jest diabeł i wy wypełniacie jego pożądliwości.
   To oni stali się wrogami chrześcijan i też chrześcijan żydów, naszych braci w Jezusie Chrystusie.!!. To oni stwarzali mafie międzynarodowe, niszcząc narody ich monetarne systemy, ich wiarę chrześcijańską ich morale począwszy od Hiszpanii, Portugalii poprzez Francję(rewolucja), Polskę przed -rozbiorową i po , Rosję(rewolucja bolszewicka i wymordowanie ponad 100 milionów ludzi w większości chrześcijan. Dla wzmianki wszyscy przywódcy Bolszewicy Lenin, Trocki, Stalin, Dzierżyński i setki innych byli żydami.Dzierżyński(ojciec) był żydem o nazwisku Rufin który kupił od cara nazwisko, herb i majętnoćć po polskim zesłańcu na Sybir za Powstanie Styczniowe o nazwisku Dzierżyński. (Poszukajcie sobie tych informacji na Internecie używając nieżydowską wyszukiwarkę google.com., wstąpcie na jewwatch.com, polonica.net, ale wszędzie myślcie)Po roku 1945 żydowski ukryty 'polski' rząd UB mordował setki tysiące Polaków lub wywoził na Syberię do 1968 roku. Od 1945 wszystkie tzw polskie rządy są w rękach tych właśnie żydów. Od żyda B.Bieruta .....przez ostatnich żydów: Wałęsy, Kwasa-Stolzmana po Kaczyńskich-Kalksteinów. Ci ostatni stosują takie wolty, że większość Polaków myśli, że oni dbają o Polskę a Giertych i Lepper to ci którzy ją psują ..itd.
   Kaczyńscy szczególnie byli wychowankami żyda prof. marksisty-stalinisty Erlicha. Ich ojciec był lektorem w PZPR, ich środowisko to żydokomuna i masoneria żydowska z fundacją Botorego żydów G.Sorosa, J.Sachsa, Balcera itd. To oni zniszczyli Polskę po roku 1991 ponad 4 miliony Polaków musiało opuścić Polskę, wysprzedali za bezcen 80% najbardziej wartościowego przemysłu Polskiego, banków (także za łapówki transfereowane też do Izraela), podnieśli dług międzynarodowy z 45 milardów do ponad 500. a w kraju większość społeczeństwa to bieda i nedza, jedne z najgorszych w Europie. Polska z 10 miejsca uprzemysłowienia w świecie spadła na 30-.
   To są także ukryci Kaczyńscy.
   Zydzi pozornie budują coraz to 'przeciwstawne' sobie partie jak SLD, LiD, PO i PiS. Wszystkie te partie są żydowskimi partiami choć w nich pełno polskich prozelitów tzw szabas goi!!!! Większość tu bardzo dobrych Polaków jest ogłupiona i także na tym forum. Oni będą udawali dbałość o sprawy polskie ale w gruncie rzeczy realizują żydowsie międzynarodowe interesy i niszczą Polskę pod niemal wszystkim aspektami.
   Kampanię przeciwko Giertychowi i Lepperowi oni rozpoczeli niemal od samego początku wraz z międzynarodową masonerią żydowską, na czele z Abrahamem Foxmanem, bo oni są przeciwni Unii Europejskiej, przeciwni wasalnej relacji Polski do USA w której teraz rządzą żydzi jak dawniej w ZSRR. Centra żydowskiej władzy się zmieniły. Najlepsi prawdziwi polscy dziennikarze jak Michalkiewicz, Jakucki, Labędzki, Nasz Dziennik są ogłupieni, nie mówiąc o reszcie która świadomie pracuje w kieracie żydowskim przeważnie za szabas goji. Mamy tu do czynienia rzeczywiście diabelską strukturą którą nawet najwybitniejszym jest trudno rozpoznać. Pamiętajcie, że tylko Jezus Chrystus jest Prawdą, nie ustawiajcie się po jakiejś stronie politycznej bo zginiecie wraz z tą stroną.
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę