Dodawanie komentarza

Do tematu: Ilu świadków?

Komentarze do artykułu:

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ilu świadków?

~awawa

2006-05-09 03:52:15

Czy ktoś może powiedzieć ilu jest autentycznych świadków mówiących o KL Warschau i wiedzących o czym mówią? Czy wszyscy ukrywają się pod incjałami? Tropie różne wojenne pozostałości i staam się je opisać zgodnie z faktami, dlatego bardzo mi zależy na PRAWDZIE popartej DOWODAMI!
   

ODPOWIEDZ

ilu świadków

~mieszkaniec Koła

2008-11-21 00:47:58

Zyje bardzo dużo świadków którzy mogą zaświadczyć o tym . że ani na Kole ani przy Gazowni nie było żadnego obozu. Pani Trzcińska nie chce się niestety z nimi spotkać. pomimo próśb b. proboszcza par. św. Józefa na Kole. Widocznie zna już prawdę ale nie chce się wycofać z tego co napisała i zarobiła na tym dużo pieniędzy. Przykre jest to że wywołała swoją książką niepotrzebne konflikty między ludżmi, Szczególnie ci którzy przybyli na Koło z odległych od W-wy wiosek dzielnie sekundują pani T, Swiadkowie ci są przesłuchiwani przez prokuratorów z IPN. Nie negujemy istnienia KL Warschau ale nie tam gdzie je umieściła pani T.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę