Dodawanie komentarza

Do tematu: A dzisiaj?

Komentarze do artykułu:

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

A dzisiaj?

~Faulkner

2006-11-02 05:10:04

A co można zobaczyc w tym tunelu dzisiaj? Czy jest jakikolwiek ślad, jakaś część fundamentów czy korytarza, która przetrwała od wojny? Czy to możliwe, że przez 60 lat zbrodnie na taką skalę udawało się ukryć? Dlaczego zależy na tym obecnej prawicy?

ODPOWIEDZ

KL Warschau

~Goj

2007-08-31 09:45:35

Bo tzw. prawica to w większości wypadków żydzi, których pobratymcy w mundurach NKWD mordowało AK-wców i przeciwników komunistów na tym terenie w poniemieckim obozie od 1945 do 1955 roku. Prawda niewygodna i dla przemyslu holokaust bo tylko oni byli mordowani
   Tych tzw. historyków z IPN, którzy zatajają informacje należy zamknąć za kłamstwa i utudnianie wyjaśnienia tej sprawy.

ODPOWIEDZ

Nie mam bladego pojęcia

~Ewa lat 33

2008-09-07 14:44:27

Ale wiem jedno obóz ten istniał, zapraszam do odwiedzenia Lasku na Kole tam będzie wszystko jasne. Ja też nie wierzyłam dopóki się naocznie nie przekonałam.

ODPOWIEDZ

dowody

~mieszkaniec Koła

2008-11-21 02:00:34

Odpowiedż dla p. EwyCo pani zobaczyła w lasku na Kole ? Krzyż i kamień ufundowany przez nawiedzonego Pana. który urodził się i mieszkał daleko poza granicami Warszawy. Kiedy dowiedział się że na ul. Bolecha mieszkają przedwojenni mieszkańcy tej ulicy poprosił o możliwość rozmowy z nimi.Usłyszał ze nie było w lasku ......zadnego obozu atylko baraczek w którym były półkolonie dla dzieci z Koła i istniejący w tym miejscu do dziś betonowy basen, zdenerwował się bardzo i nie chciał więcej rozmawiać.A panią cóż przekonało że był tam obóz. Te fundamenty po baraczku? Czy może ten dół popiwnicy? Był tam jeszcze jeden budynek ale mieszkał w nim dozorca, p Wiśniewski z żoną i ćórkami. Chodziła do nich przez całą okupację moja znajoma mieszkająca na Kole do dziś. Złożyła zeznania na ręce poprzedniego proboszcza oraz w prokuraturze IPN.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę