Dodawanie komentarza

Do tematu: Takiego to człowieka

Komentarze do artykułu: Kwaśniewski: Ostrzej z tą Polską!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Takiego to człowieka

~Spinu

2007-09-07 06:54:41

wybrali Polacy sobie prezydentem i to na dwie kadencje. Najpierw ich okradł a teraz napuszcza na Polskę jej jednego z najzajadlejszych wrogów. I kto mi powie co z nim zrobić? Pod ścianeto jest moja propozycja- kto jest za?

ODPOWIEDZ

Tak powinien sądzić każdy

~Andrzej z Kalifornii

2007-09-07 17:06:42

W innym kraju tak nieopanowanym przez żydoUbecję
   przez ostatnie 62 lata dawno taki człowiek w każdym systemie państwowym
   dostałby karę śmierci. W USA dostałby jeśli nie karę śmierci to po zaproponowanym układzie
   dożywotniej współpracy w więzieniu chyba około 150 lat więzienia.
   Kwas ta żydoBestia jak i jego ojciec żyd morderca Polaków patriotów dawno za komulacje swoich przestępstw obaj powinni dostać wielokrotną karę śmierci.
   ZydoMafia którą prowadził Kwas po roku 1991 wykończyła i zamordowała wielu Polakw którzy byli świadkami i opozycjonistami w ich okradaniu i niszczeniu narodu polskiego. Zadna z tych zbrodni nie wyszła na wierz.
   Obecny Kaczor-Kalkstein zamiast zajmować się rozbijaniem koalicji i polować na LPR powinien dawno takie osoby z postżydoUbeckiej mafii aresztować i wprowadzić wyrok śmierci specjalnie dla nich. Dlaczego nie rozbijał postżydoUbeckich partii jak SLD, LiD i PO? Co robił on w Fundacji Batorego żydoagentury Sorosa, Sachsa, Balcera,Gieremka,Michnika,Urbana i Kwasa. Dlaczego ich kryje, dlaczego kryje PO i inne żydomedialne agentury jak Gazeta WYborcza, Nie, Wprost, Gazeta Polska, Nie, Dziennik itd?
   Dlaczego atakował Rydzyka jakby pośrednio i LPR wraz żydowskimi zalegalizowanymi mafiami jak Centrum Wiesentala, Ani Defamation League z Abrahamem Foxmanem i ambasadorem Izraela Pelegiem?
   Dlaczego się wdzięczy do żydo-niemcoPotworów w PO i w końcu akceptuje Unijny Trybunał Konstytucyjny, choć udaje, że jest przeciw.
   UE jest naszą w szególności pułapką degradacji i zniszczenia. Polska z 10 miejsca uprzemysłowienia w świecie spadła na 30-ste i podwyższono jej dług zagraniczny z 40 miliardów do 500 miliardów przy ograbieniu 80% najlepszych przedsiębiorstw i banków. Ponad 4 miliony Polaków musiało opuścić Kraj za chlebem. Poniżenie, kpiny, ubaw żydo-niemieckich mediów, bieda i nędza dla przeciętnego Polaka i miliardy dla żydoMafiozów. 10 najbogatszych 'polaków' są żydami z żydoPostUbeckiej Mafii.
   Jest najwyższy czas aby budować prawdziwą Solidarność.
   Wyjść z EuroPejsoKołchozu jaknajszybciej!!!
   Nade wszystko miejcie ufność w naszym Panu Jezusie Chrystusie, On jest prawdziwą Prawdą i Miłością która jedynie wyzwala. Jak On sam mówi bez Niego nic nie możemy uczynić.
   A więc cokolwiek czynimy czyńmy z Nim.
   O tych żydach którzy Go nie przyjeli i nie uwierzyli, a więc z tymi z którymi mamy w większości do czynienia On powiedział w Ew. Jan 8:44 : Ojcem waszym jest Diabeł, a wy wykonujecie jego pożądania.
   W innym fragmencie na końcu w Ew Mateusza r.21 powiedział, że ci żydzi' będą zabici na Boga własnych oczach.
   3 razy większy holocaust niż za Hitlera pror. Zachariasza r.13.
   Nie jestem katolikiem, bo w Jezusie Chrystusie już nie ma ani Zyda ani Greka, ani ani jak mówi słowo Boże ale nowonarodzonyn człowiek z Ducha Sw Jezusa Chrystusa.
   Tak samo nie ma ani katolika ani protestanta., liczy się tylko twoja obecność, twoje życie w Jezusie Chrystusie. Jezus Chrystus powiedział nie miłujcie tego świata, bo ci którzy go miłują, nie ma w nich miłości Mojego Ojca.
   I jeszcze Jego przykazanie: kto kocha syna, córkę, żonę bardziej niż Mnie nie jest Mnie godzien.
   Postawcie Jezusa na pierwszym miejscu w swoim sercu.
   Bądzcie w NIm, a będziecie stąpali po wężach i skorpionach i nic wam złego się nie stanie.
   Kochajmy się wzajemnie w Nim, bo to jest znak, że należymy do NIego. Polacy dla Jezusa Chrystusa.
   Z polskiego narodu wyjdzie wielkie serce, nade wszystko kochające Jezusa Chrystusa i ono samo dokona cudu., jak prorokował A. Mickiewicz. A jego imię jest 44.

ODPOWIEDZ

Dexter ,w mojej klatce

~Wiklin

2007-09-11 09:13:57

jest 20 mieszkan i ...2 (slownie: dwa)lacza internetowe.Przy czym tylko moje jest uzywane do eksploracji portali politycznych.... ,a wiem co mowie ,bo pomagalem na tym drugim laczu instalowac antywirusa.A to jest b.duze miasto wojewodzkie ....

ODPOWIEDZ

Maniek ,ucieczka na

~Wiklin

2007-09-14 02:58:50

zagraniczne serwery nie pomoze ! Red&Watch mial serwer w Arizonie,ktory na wniosek MSW blyskawicznie zwinieto.Akcja zamykania niepokornym ust ( klawiatury) jest przeprowadzana w skali globalnej i na pewno koordynowana przez jakies Centrum.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę