Dodawanie komentarza

Do tematu: OLEK GÓRĄ

Komentarze do artykułu: Kwaśniewski: Ostrzej z tą Polską!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

OLEK GÓRĄ

~foka

2007-09-09 17:00:16

i dobrze ze sąjeszcze ludzie co tak mówią... koniec z kaczorami.. i ich durnotą. Wreszcie sie to skonczy. Ostatnie obrady sejmu to pokazaly banda debili i idiotów którzy nawet nie pamietaja jak glosowali i przywlaszczają sobie wszystkie laury. Jak bym mógł to bym pogonił to cale towarzystwo. Za Kwasa to takich numerow nie bylo. Jednak jak by byly to bylo by jak w niektórych opisach niżej. Ale jak sa kaczory i inni tacy ich pokroju to wszystko ok. Kuzwa 500m autostrady... to śmiech... ludzie powalilo was czy jak... jak mozna byc tak slepym... choc wcale sie nie dziwie... jak wybrani zostali dwaj co ukradli ksierzyc to i spoleczenstwo musi byc niezle pomylone...

ODPOWIEDZ

1

~foka

2007-09-10 02:55:44

oki kolego z kuklux klanu... schowaj sie ze swoimi ideologiami i fanatyckim mysleniem... jesli chcesz sie podbudowac to pojeździj sobie po 500m autostrady to ci sie samopoczucie poprawi...

ODPOWIEDZ

Foka

~Rosomak_Navy SEAL

2007-09-10 03:17:46

chciałbym ci własnoręcznie kark ukręcić,a mam w tym wieloletnią praktykę,nie poczujesz kiedy zostałbyś zutylizowany.A co do jazdy to mi autostrady nie potrzebne,mam terenówkę HUMMERA,więc nie mam z jazdą po drogach kłopotu biedaku lewacki.

ODPOWIEDZ

Ta foka to z szamba

~Pharm48

2007-09-10 13:23:13

tej fundacji od Olka i spółki.Kiedyś to facet by musiał wejść pod stół i odszczekać o ten chodzi swobodnie i narzeka że nie ma w Polsce demokracji ,bezczczelności to mają nadmiar.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę