Dodawanie komentarza

Do tematu: drodzy Rodacy !

Komentarze do artykułu: No i mamy wybory...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

drodzy Rodacy !

~Pharm39

2007-09-09 06:21:24

nic się nie martwcie ! już niedługo żydówka ministef finansów żydostwa międzynarodowego wprowadzi w polsce eurowalute ! już teraz ceny żywności są dla bogaczy ! ale po wielkiej grabieży bankierskiwj zwanej wprowadzeniem euro a idącej pełną parą jak zapowiada zyta...! tak ma być ! tak zarządziły kosmopolityczne bandy bankiersko-korporacyjne z pod znaku eurolandu euroniemiecko-żydowskiego !

ODPOWIEDZ

mięso armatnie - HIT EKSPORTOW

~ras

2007-09-09 09:18:31

temu ma służyć trzymanie w nędzy Polaków, inaczej nie jeździli by na wojny żydokorporacji, w tej chwili w wielu rejonach kraju jest to jedyny sposób na utrzymanie. Młodzi ludzie za nędzne srebrniki jadą zabijać na Bliski wschód. Kaczynscy mają pełne gęby patriotycznych haseł, ale mają w dupie Polskę, oni wiedzą jak ogłupić naród. Żydokomunę zastąpiła żydokorporacja.

ODPOWIEDZ

Re. ras

~Orion

2007-09-09 17:05:57

No to tak przy okazji,myślę że akurat tylko dla tej sprawy nie robili by z Polakow nędzaży,to chyba jasne...

ODPOWIEDZ

re: H

~kitchenwater

2007-09-10 02:40:16

Oczywiście nie TYLKO dla tej sprawy. Ale coś w tym chyba jest, a patrząc na zapał Kaczyńskich w sprawie rozbudowy armii i przeznaczane na ten cel środki, wykluczyć tego nie można...

ODPOWIEDZ

do ras i H ,chodzi tez

~Wiklin

2007-09-10 05:35:07

o atomizacje narodu ,rozbicie rodzin ,wystawienie Polakow na dekadenckie wplywy i prady.Wmiejsce opuszczajacych kraj Polakow maja przybyc obcy kulturowo gastarbajterzy ,wyprobowany sposob na Niemcach, Holendrach ,Belagach i Francuzach... wszystko to ma sluzycc DECHRYSTIANIZACJI Polski!O nic innego klice masonskiej nie chodzi.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę