Dodawanie komentarza

Do tematu: Prawica kłóci się o autorstwo

Komentarze do artykułu: No i mamy wybory...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Prawica kłóci się o autorstwo

~Pharm3

2007-09-10 12:05:52

ustaw mundurkowych,a z nor wychodzą gady ,pogrobowcy komuny i ci z UW czają się by objąć władzę,i ostatecznie rozwiązać sprawę polską,przerabiano to na żydach ,po zmianie metod mają zamiar wykończyć Polaków.Jedyną naszą szansą będzie głosowanie na jedną najsilniejszą partię /PiS/by nie dopuścić kolaborantów do sprzedaży Polski ,koniec kłótni załatwić do końca wrogów wewnętrznych to jest największe zagrożenie.Specjalnie skłócają ludzi by nie było większości.Kto widzi inne rozwiązanie niech napisze.

ODPOWIEDZ

Oczywiście

~ZYTA

2007-09-10 16:11:58

Masz rację. Tylko PiS.

ODPOWIEDZ

A widzieliście

~Rosomak_Navy SEAL

2007-09-11 05:30:17

wczoraj Warto rozmawiać,(vice szef MSWiA,pogrążył Kaczmarka całkowicie,przedstawił jako kreta i sabotażystę,Janecki też swoje lewactwu dorzucił)czy dzisiaj czytaliście wywiad z Macierewiczem???(na WP)nasuwa się,jeden wniosek,a mianowicie rozstrzelać,powiesić 1000 z tej zdradzieckiej swołoczy to za mało.Przeczytajcie na necie,warto.

ODPOWIEDZ

Z satysfakca czytam opinię kry

~Dexter

2007-09-12 14:34:38

Koniec z podziałami na prawicy, będziemy się psierac jak oczyścimy państwo, terz musimy się trzymać razem. Najpierw posprzątajmy potem rozstawiajmy meble.
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę