Dodawanie komentarza

Do tematu: Prawda leży pośrodku

Komentarze do artykułu: Podatki w podatkach

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Prawda leży pośrodku

~Raynold

2007-09-21 04:14:13

Facet oczywiście mówi prawdę co nie znaczy że UPR jest jedynym środkiem zaradczym na wszystkie nieprawidłowości w państwie. Bo czy naprawdę idealnym by ono było gdyby jak głosi partia wszystko było sprywatyzowane, łącznie z sektorami strategicznymi a zalegalizowane narkotyki czy broń dla każdego.

ODPOWIEDZ

Raynold

~Maniek

2007-09-22 12:23:17

co do dostępu do broni to przestępca zawsze go znajdzie! tylko uczciwy człowiek nie może jej posiadać jak Cię napadną to jedyna szansa że akurat będzie przejeżdżać obok policja której nigdy nie ma jak jest potrzebna, chcesz liczyć na nich czy sam potrafić się obronić? taki bandzior 3x sie zastanowi zanim Cię napadnie bo nie będzie już bezkarny (niska szkodliwość społeczna czynu) czy mała 2letnia odsiadka tylko ryzykuje życiem! już wszystko zostało sprywatyzowane za bezcen, a co do prywatyzacji szkół i szpitali to myślisz że są ze darmo? co miesiąc zabierają ci 600złotych na służbę zdrowia nawet jak ani razu nie pójdziesz do lekarza, to samo ze szkołami 200 czy 300zł, wolny rynek to konkurencja, konkurencja to obniżanie cen i polepszenie jakości usługi, obowiązkowe fundusze emerytalne? czemu są obowiązkowe? gdyby były dobre to by nie były obowiązkowe może ja chce swoje pieniądze pomnażać na giełdzie a nie czytać że zarobiłem 1,5 zł a koszty operacji to 10zł i że na moją emeryturę będą pracować moje dzieci, a gdzie do Q|_|rwy nędzy podziały sie pieniądze jednego pokolenia te które ja odkładam całe życie? dostają je byli funkcjonariusze SB UB i innych Be zamiast dyndać na latarni, co do kopalni to dopłacamy nie małe pieniądze do tego interesu wiesz czemu? bo węgiel opuszczając kopalnie kosztuje grosze a zanim trafi do odbiorców przechodzi przez 10ciu pośredników i jest 2-3 x droższy, wszędzie na świecie opłaca sie go wydobywać a górnicy zarabiają więcej niż u nas a czemu u nas tak nie ma? i takich rzeczy nie przeczytasz na onecie czy wp bo są z góry blokowane, ludzie macie internet to z niego korzystajcie to jedyne jeszcze w miarę wolne medium gdzie można znaleźć ciekawe informacje jakich nie znajdziecie w polskojęzycznych mediach nie dajcie sie urabiać propagandzie, Walesa obiecał 100 baniek i sie troll znowu pcha do polityki co tym razem 200baniek? PIS 3.000.000mieszkań, Lepper auta za 5.000 i co? i gówno! nikt nie dotrzymuje słowa i co najgorsze nie ponosi za to żadnych konsekwencji, więc co wam szkodzi? chcecie kolejne 15rządów postkomuchów? czy PISu z cięższą lewą nogą? gorzej na pewno nie będzie a jako obywatele na pewno zyskamy jakieś prawa i w końcu z sejmowej mównicy KTOŚ POWIE PRAWDĘ PROSTO DO NARODU!!! obecnie UPR nie ma żadnego czasu antenowego a jak już gdzieś sie go zobaczy to prezenter prowadzący program za wszelką cenę chce go ośmieszyć ale im to nie wychodzi więc wolą w ogóle ich nie zapraszać, czas by ktoś głośno powiedział to co wszyscy myślą bez żydokomuszego wynalazku jakim jest poprawność polityczna!

ODPOWIEDZ

UPR jest dobra

~Raynold

2007-09-23 02:35:09

a powiedziałbym nawet najlepsza na to by rządziła ale niech wprowadzania swoich dyrektyw nie zaczyna od końca czyli legalizacji narkotyków lub broni. Niecch da konkretny program gospodarczo - ekonomiczny który by w ciągu 2-5 lat postawił na nogi Polskę. A nie zrobi tego nikt kto wprost nie powie o tym że kraj jest wciągnięty w ogólnoświatową tendencję spirali zadłużania. I tak, jeśli jakaś partia powie o tym wprost to podpisuję się obydwoma rekoma. Czyli najpierw zmiana Konstytucji by to NBP mógł decydować i finansować deficyt budźetowy a potem konkretne decyzje w sprwie zachamowania a następnie całkowitego oddłużenia Polski.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę