Dodawanie komentarza

Do tematu: Pieknie to brzmi...

Komentarze do artykułu: Liga Prawicy Rzeczpospolitej

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Pieknie to brzmi...

~Polonus z Detroit

2007-09-28 13:45:43

ale tak naprawde to niszowe partie ktore nic nie zwalcza. A wiedzieliscie ze ojciec Kaczynskich kumal sie z komuchami? Organizowal im na polibudzie warszawskiej kursy i egzaminy po ktorych mieli niby wyzsze wyksztalcenie. Gdy innych akowcow rozwalano i zsylano na Sybir on dostal od wladz duze mieszkanie na zoliborzu. Zapytana kancelaria prezydencka nie odpisuje nam juz od kilku miesiecy.

ODPOWIEDZ

PiS-owi wolno;)

~precz z socjalizmem

2007-09-29 11:09:28

Taka prawda. Najgorsza głupota w ich wykonaniu jest winą... opozycji. A nieudolne i bojaźliwe próby rozliczenia przeszłości zwie sie sukcesami. Dajcie spokój. Mi już dawno opadły ręcę a Kaczyńscy są tacy jacy byli całe życie, mali i krzykliwi ale kiepscy w działaniu. Kto ma taki sam charakter i piperzy byle głośno i dużo to i ich popiera. Ci którzy chcą rzeczywistych działań wiedzą od dawna że ze strony pisu ich nie oświadczysz. Uważnie śledzę wystąpiania i programy Prawicy Polskiej i wydaje się że tylko ona w tej chwili coś sobą jeszcze reprezentuje. A że partia o niszowym poparciu? Jeżeli tylko ludzie przestaliby głosować na partie kierując się telewizyjnymi wskaźnikami poparcia a zaczęli zwracać uwagę na debaty i programy ugrupowań to wyglądałoby to zupełnie inaczej. Ale na to nigdy nie pozwolą ukiernukowane przez duże frakcje polityczne media. Tak niestety jest na całym świecie. Duży i silny ma zazwyczaj wszystko nawet jak jest głupi jak but.

ODPOWIEDZ

Blysnales Maniek

~Polonus z Detroit

2007-09-30 06:15:29

tylko jeszcze mi napisz na koniec po co dla mnie, od lat głosujacego na LPR, zyciorys folkzdojcza Tuska bo nie moge tego pojac skoro mam tego pana gleboko tam gdzie slonce nie dochodzi. Chcesz faktow? A gdzie byles przed i po wyborach gdy mien Twoj UPR pytal sie najpierw biuro wyborcze Lecha Kaczynskiego a pozniej kancelarie prezydencka, czy w swietle ujawnienia przeszlosci dziadka Tuska, Lech Kaczynski ustosunkuje sie do kolaboracji ojca z PZPR. Owszem w czasie Powstania Warszawskiego pan Rajmund Kaczynski dal sie poznac jako czlowiek odwazny i waleczny. Pozniej jednak gdy innych AK-owcow rozstrzeliwano lub rozyslano po obozach w calej Rosji, rodzina Kaczynskich nie tylko dostala pozwolenia na osiedlenie sie w Warszawie, ale otrzymala od partii trzy pokojowe(!!!)mieszkanie na Zoliborzu, z balkonem i tarasem. A byly to czasy gdy ludzie mieszkali rodzinami w malutkich klitkach powstalych po podzieleniu wiekszych pomieszczen. Kaczynski otrzymal tez prace na politechnice warszawskiej, zwanej tez sorobona komunistow i przez lata ogranizowal kursy dla czerwonych kadr dajac im wyzsze wyksztalcenie. Zarabial w zniszczonym i biednym kraju na tyle duzo ze jego zona mogla nie pracowac. Jak juz ktos to napisal na tym forum, w latach szescdziesiatych gdy dzieci ak-owcow oplakiwaly swoich rodzicow, blizniaki akowca Kaczynskiego robily kariere w komunistycznej tv. Takie sa fakty, a jedyne pytanie bez odpowiedzi jest taki za co Kaczynski kupil w 1945r przychylnosc wladz. Musiala to byc niezla cena, skoro jeszcze trzydziesci siedem lat pozniej internowany po goloszeniu stanu wojennego Jaroslaw Kaczynski zostaje b.szybko zwolniony do domu(jak sam twierdzi nie podpisujac lojalki co jest jedynym taki ewenementem w skali kraju) i do 1989 roku wladza ludowa zapomina calkiem o jego istnieniu. O takich sprawach mowilo sie juz na poczatku lat dziewiecdziesiatych, pozniej ludzie z wolna zapomnieli, a dzis ten temat trzeba odgrzebywac i pomimo wcale nie tak odleglego czasu okazuje sie ze nie wielu chce wierzyc faktom ktore latwo sprawdzic. Od taki przyklad zrobienia wody z mozgu przez dobra samoreklame.

ODPOWIEDZ

nie musisz mi tego pisać

~Maniek

2007-09-30 12:21:44

ale jedno jest pewne jak jakiś idota chce głosować na PO to już lepiej żeby głosował na PIS jak (uprany propagandą o moherach i innych) nie chce na LPR, przesyłajcie rodzinie i znajomym materiały przekonujcie do głosowania na LPR/UPR, JKM z tego co pamiętam tez ma żydowskie korzenie jak Kwas, Wałesa, Tushk mimo to pokładam w nim pewną nadzieję (wielu żydów było patriotami) bardziej sie zeszmacić niż PO PIS SLD już nie można, dodatkowo nieprzychylne media będą patrzyć im na ręce (likwidacja abonamentu) nie mam pewności czy to skrzętnie uknuty spisek czy dobre intencje poczekamy zobaczymy, w końcu ktoś z mównicy powie tej hołocie co o niej myśli zwykły człowiek, myślę ze go pognali z polityki za te lustracje, ale po okrągłym stole musieli rzucić parę koziołków ofiarnych bo by ich wszystkich powieszali na latarniach, mimo to JKM mówi że w Polsce rządzi agentura i w tym całkowicie się z nim zgadzam ale na agenturze sie nie kończy dalej jest zorganizowana masoneria ale za takie słowa by go wychłostali wiec otwarcie jako polityk nie może o tym mówić, reszta (PO-LID-PIS) to twardy układ mam nadzieje ze pozostanie wierny ideałom i sie do nich nie przyłączy dodatkowo widać jego frustracje przez to jak jest pokazywany przez media i jak sie z niego szydzi, otwarcie mówi ze zmieniono konstytucje tak ze teraz musimy na żądanie innych krajów wydawać swoich obywateli wcześniej był zakaz, o tym te jeb..e media nie powiedzą, rozmawiajcie przekonujcie rodzinę znajomych to w końcu coś zacznie sie zmieniać na lepsze, najważniejsze teraz żebyśmy nie wprowadzili euro i unijnej konstytucji bo całkowicie stracimy suwerenność, pozdro

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę