Dodawanie komentarza

Do tematu: 7 CUDÓW JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

Komentarze do artykułu: Liga Prawicy Rzeczpospolitej

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

7 CUDÓW JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

~WYKSZAłCIUCH

2007-09-30 12:32:07


   
   1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
   
   2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie, gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce
   
   3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
   
   4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.
   
   5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista, odmawiający władzy PRL, zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
   
   6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy.
   
   7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?
   
   Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególną troską? Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Być może postraszył esbeka lustracją, układem, oligarchią? A może po prostu oficer zadzwonił do ojca, kazał odebrać syna, wyłoić w tyłek i obiecać, że się więcej nie będzie wygłupiał. Wiecie, rozumiecie towarzysze z PiS, tak po starej partyjnej znajomości. Pomożecie rozwiązać zagadki cudownego życia wodza?

ODPOWIEDZ

Onet wytnij wklej

~Maniek

2007-09-30 12:47:22

hahahahahahahaha no to masz rewelacyjne informacje, dla kompletu wklej jeszcze coś o Tusku i Kwaśniewskim żeby było sprawiedliwie, PISu nie musisz kompromitować bo już jest skompromitowany jak PO i LID tylko trochę słabiej bo nie mają na koncie tylu afer, ale co wyrabia Tusk? proponuje koalicje PO-LID-PIS nie wazne z kim byle przy korycie, co najśmieszniejsze w kampanii na wzajem obrzucają sie gównem a później bedą wspólnie rządzić, czysta kpina, piją razem wino zostali braćmi ;) no ale jak by byli już tymi braćmi to polskie społeczeństwo nie miało by opozycji, czyli niby wyboru tak więc ta najdroższa na świecie telenowela trwa dalej, mam pytanie co chciałeś udowodnić tym wpisem?

ODPOWIEDZ

test

~H

2007-09-30 13:22:18

nic mi nie przechodzi o polityce od kilku miesięcy,ciekawe czy to przejdzie?

ODPOWIEDZ

ręce opadają

~H

2007-09-30 13:25:19

jak widzicie takie banały idą bez problemu,a posty polityczne ANI RAZU!!!! od dawna mi nie przeszły,co mam zrobić ma ktoś jakieś pomysły,co może mnie blokować,jak sobie z tym poradzić?
   
   

ODPOWIEDZ

Do H,nie wiem co robisz

~krys

2007-09-30 14:41:40

że ci nie wchodzi nie ma tu żadnej cenzury,spróbuj na WP lub Onecie to nie ręce ale szczęka ci opadnie ,tam chyba szkolą cenzorów na potrzeby PO ,LiD i UW.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę