Dodawanie komentarza

Do tematu: Rosomak Obiektyw Artur Wybory

Komentarze do artykułu: Wolność dla Polaków

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Rosomak Obiektyw Artur Wybory

~Andrzej z Kalifornii

2007-10-19 02:31:57

Rosomaku wiesz, że chciałem cię przekonać, że wszystkie partie za wyjątkiem LPR
   to postżydoUbeckie i że nie ma w kierunku tych partii żadnych zasadniczych zmian.
   Ale!!!! Partykularne różnice są różne i dość wielkie to jest także bardzo istotne. SLD, LiD, PSl
   a szczególneie PO to esencja żydoUBeckich strategii i zniszczenia Polski jak najszybciej,
   jak tylko można. Pooglądajcie sobie jeszcze raz i jeszcze raz www.nocnazmiana.pl Wszystkie
   odcinki, nie jeden , nie dwa. I pomóżcie wokół innym zrozumieć ten matriał niezależnie od intencji autorów i braku nieistniejących elementów.Bezczelność Tuska i jego orientacja niszcznia jest przeogromna,to jest największy typ bandytyzmu i arogancji, choć ostatnio po mistrzowsku opanował budowanie pozorów. Nauczył się lepiej kłamać bo zobaczył niektóre kłamstwa u Kaczorów.
   Jeśli w wywiadzie z Kaczorem on ciągle mówi z tak wiekim oddaniem i lojalności wobec tej grupy żydów jak Wałęsa, Bartoszewski, którzy bezpośrednio wraz całym żydo-zapleczem krajowym i międzynarodowej mafii urządzali rzeź Polski i jej narodowego interesu po roku 1991, to powinien być alarm wsród Polaków. Niestety takiego alarmu nie ma. Przecietny Polak czy przeciętny Zyd i tak w każdym narodzie
   niemal przytłaczająca większość orientuje po tym kto jest silniejszy. I on o tym zapewne wie, raczej to czuje. Dlatego urządza się takie konfrontacje telewizyjne. Kto jest bardziej błyskotliwy, kto jest bardziej rozluźniony itd itd., co z prawdą niekiedy niewiele ma wspólnego. Przypatrzcie się narodowi żydowskiemu, gdy Jezus Chrystus został zdradzony i aresztowany. Wyparli się Go niemal wszyscy, najlepszy i najwierniejszy apostoł Piotr, który zapewniał, że gotów z Nim iść nawet na śmierć. Do dzisiaj ta głupota żydowska siedzi w duszy tego narodu (choć Piotr się nawrócił i trochę innych) a 'wielkość' żydów to umiejętne oszustwo, bezczelność i przeokropne mordestwa tak wielkich nie popełnił żaden naród. ZydBoszewicy w Rosji i na Ukrainie wymordowali ponad 100 milionów ludzi przeważnie chrześcijan, jak udowodnił to A.SoŁżenicyn, w imię pierwszego prawa które wydali, że antysemityzm będzie karany śmiercią. W Polsce po 1945 setki tysiące.
   To ich 'Mistrzostwo' opanowania świata, mediów, ważnych instytucji światowych w każdym niemal państwie na świecie poza skośnymi oczami, czarnymi narodami itd przsądziło, że opinie o holocauscie są bardziej ‘’miarodajne ‘’ Zgineło ich ponad 2 miliony przeciętnych żydów, a liderzy ciągle żerują na tym fakcie i dodają jeszcze 4 dla lepszego efektu ich polityki. Częściowo o tym pisał uczciwy żyd Norman Finkelstein w swojej książce Holocaust Industry (na amazon.com). W tej książce wyjawia żydowskie kłamstwa o Polakach. Niedawno Norman stracił pracę profesora (nieusuwalnego) na univesytecie DePaul USA po akcji żyda mafiozo Syjonisty A. Dershowitza.
   Chcielibyśmy aby Kaczory takimi byli jak kochany Finkelstein. Można im pomóc i wyjaśnić jeśli opadnie im nieco pycha, ze wiele złego uczynili (nieustanne ataki na LPR, a także na Samoobronę, bo tak mafiaZydowska chciała, a ‘’mądry’’ kaczor to czynił), ale ogrom zła reszty PO(KLD UW) jest przeogromny i ich postawie zła nie ma ani joty do nawrócenia się. Już dzisiaj na łamach GW piszą, że PiS zatrzymał prywatyzacje, a PO po zwycięskich wyborach to zmieni 'prywatyzując' resztkę polskich przedsiębiorstw. Reszta Polaków będzie pracować za minimum albo u Niemca, Francuza albo Ukrainca albo...u Zyda. Za UW i SLD niszczyło się sprywatyzowane dobrze pracujące polskie zakłady. Bo Polacy nie mogą mieć suwerenności gospodarczej!!!. Oczywiście to jest nieoficjalne ich prawo. Nigdy przenigdy pod żadnymi pozorami nie głosujcie na PO i Tuska. Teraz to śmierć szybka. Dobrze, że chyba ‘’mądry’’ kaczor zrozumiał, że z Tuskiem nie może wreszcie być koalicji. Mógłby dla dobra kraju przeprosić LPR a nawet także Leppera.
   
   Także Arturze i Obiektywie miejcie dla Rosomaka trochę miłości. On się obawia, że LPR nie ma szansy wygrać, więc nie traktujcie PO na równi z PiS bo takiej równości nie ma.
   Jest przepaść. Trzeba tylko póżniej przytrzeć trochą Kaczorów aby wreszcie mogli lepiej zrozumieć, że muszą szczerze walczyć o Polskę a nie o swoją rację albo pozycję. A może nawet pomagać LPR.
   Kto ich może tego nauczyć, tylko Jezus Chrystus. Trzeba im głosić prawdziwą ewangelię chrystusową. Niestety mamy w Polsce słabą ręligię i która jest katolicką ‘’daleką droga do Jezusa’’, wobec 1000 razy gorszego judaizmu. To oni wygrywają w Polsce i w polityce. I dlatego tak jest jak jest. Oczywiście będzie tego szczególnie dla judaizmu okropny koniec. Zachriasz r. 13
   A zatem tłumaczcie mniej rozgarniętym Polakom, aby nigdy w tych wyborach nie głosowali na PO:
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę