Dodawanie komentarza

Do tematu: Już nic nie pomoże

Komentarze do artykułu: Przed nami wybory

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Już nic nie pomoże

~Jan

2007-10-19 06:48:23

To co zostało zaplanowane musi się wypełnić- naród Polski musi być zdziesiątkowany a ich ojczyzna - POLSKA musi zniknąć z map Europy i świata. I choć byście krzyczeli, wydarli swoje serca wszyscy patrioci POLSCY rozumiejący politykę i jej zasady. Wasi bracia są tak ogłupieni że już im nic nie pomoże, żadne persfazje, tłumaczenie i przekonywanie - racja jest po stronie telewizji, prasy i radia antypolskiego bo tam są karmieni Polacy. W Bogu nadzieja bo ludziom ufać nie można.

ODPOWIEDZ

DO H

~Pharmf64

2007-10-19 17:16:18

zgadzam się z Tobą, polityka nie ma wiele wspólnego z modlitwą, to co napisałem jest tylko wyrażeniem mojego poglądu na sytuację, może dlatego że jest tak źle nam pozostaje mieć nadzieję w Bogu ale mówię jest to tylko moje odczucie człowieka wierzącego.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę