Dodawanie komentarza

Do tematu: Przed Wyborami

Komentarze do artykułu: Przed nami wybory

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Przed Wyborami

~Andrzej z Kalifornii

2007-10-19 09:19:04

Ostatnie chwile przed wyborami, chciałem przypomnieć abyście powierzyli to wszystko Jezusowi Chrystusowi. On ma staranie o nas.
   Rosomaku wiesz, że chciałem cię przekonać, że wszystkie partie za wyjątkiem LPR
   to postżydoUbeckie i że nie ma w kierunku tych partii żadnych zasadniczych zmian.
   Ale!!!! Partykularne różnice dość wielkie i to jest także bardzo istotne. SLD, LiD, PSl
   a szczególneie PO to esencja żydoUBeckich strategii i zniszczenia Polski jak najszybciej,
   jak tylko można. Pooglądajcie sobie jeszcze raz i jeszcze raz www.nocnazmiana.pl Wszystkie odcinki, nie jeden i nie dwa. I pomóżcie wokół innym zrozumieć ten materiał niezależnie od intencji autorów i braku nieistniejących elementów. Bezczelność Tuska i jego orientacja niszczenia jest przeogromna, to jest największy typ bandytyzmu i arogancji, choć ostatnio po mistrzowsku opanował budowanie pozorów. Nauczył się lepiej kłamać bo zobaczył niektóre kłamstwa u Kaczorów.
   Jeśli w wywiadzie z Kaczorem on ciągle mówi z tak wiekim oddaniem i lojalności wobec tej grupy żydów jak Wałęsa, Bartoszewski, którzy bezpośrednio wraz całym żydo-zapleczem krajowym i międzynarodowej mafii urządzali rzeź Polski i jej narodowego interesu po roku 1991, to powinien być alarm wsród Polaków. Niestety takiego alarmu nie ma. Przecietny Polak czy przeciętny Żyd i tak jak w każdym narodzie
   niemal przytłaczająca większość orientuje po tym kto jest silniejszy, według ich zmysłowych kryteriów. Każdy przeciętny „przywódca”, jak Tusk czuje to instynktownie. Dlatego urządza się takie konfrontacje telewizyjne. Kto jest bardziej błyskotliwy, kto jest bardziej rozluźniony itd itd., co z prawdą niekiedy niewiele ma wspólnego. Przypatrzcie się narodowi żydowskiemu, gdy Jezus Chrystus został zdradzony i aresztowany. Wyparli się Go wszyscy, nawet najlepszy i najwierniejszy apostoł Piotr, który wyznał, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym – Bogiem i zapewniał, że gotów z Nim iść nawet na śmierć. Do dzisiaj ta głupota żydowska siedzi w duszy tego narodu, choć Piotr się nawrócił i trochę innych aby stać się już nie cielesnymi żydami wrogami Boga ale narodzonymi z Ducha chrześcijanami wraz poganami, którzy uwierzyli w Chrystusa. Natomiast 'wielkość' pozostałych cielesnych żydów to umiejętne oszustwo, bezczelność i przeokropne mordestwa tak wielkie jakie nie popełnił żaden naród. ZydoBoszewicy w Rosji i na Ukrainie wymordowali ponad 100 milionów ludzi przeważnie chrześcijan, jak udowodnił to A.SoŁżenicyn, w imię pierwszego prawa które wydali, że antysemityzm będzie karany śmiercią. W Polsce po 1945 żydzi komuniści Bermana UB wymordowali setki tysiące.
   To ich 'Mistrzostwo' opanowania świata, mediów, ważnych instytucji światowych w każdym niemal państwie na świecie poza skośnymi oczami, czarnymi narodami itd przesądziło, że opinie o holocauscie są bardziej ‘’miarodajne ‘’ Zgineło ich ponad 2 miliony przeciętnych żydów, a ich liderzy ciągle żerują na tym fakcie i dodają jeszcze 4 lata dla lepszego efektu ich polityki. Częściowo o tym pisał uczciwy Żyd Norman Finkelstein w swojej książce Holocaust Industry (na amazon.com). W tej książce wyjawia żydowskie kłamstwa o Polakach. Niedawno Norman stracił pracę profesora (nieusuwalnego) na uniwersytecie DePaul USA po akcji Żyda-mafiozo ‘’Syjonisty ‘’ prof A. Dershowitza z Harvard Uniwersytetu.
   Chcielibyśmy aby Kaczory takimi byli jak kochany Finkelstein. Można im pomóc i wyjaśnić jeśli opadnie im nieco pycha, że wiele złego uczynili: nieustanne ataki na LPR, a także na Samoobronę, konspiracja przeciwko Polsce, której nie rozumieją. Oni czynili to co chciała mafia żydowska Dershowitz -Foxman. Natomiast ogrom zła reszty i PO (KLD UW) jest przeogromny i w ich postawie zła nie ma ani joty do nawrócenia się. Już dzisiaj na łamach GW piszą, że PiS zatrzymał prywatyzacje, a PO po zwycięskich wyborach to zmieni 'prywatyzując' resztkę polskich przedsiębiorstw. Reszta Polaków będzie pracować za minimum albo u Niemca, Francuza albo Ukrainca albo...u Zyda. Za UW i SLD niszczyło się sprywatyzowane dobrze pracujące polskie zakłady. Bo Polacy nie mogą mieć suwerenności gospodarczej!!!. I także politycznej. To jest ich nieoficjalne konieczne zadanie do przeprowadzenia. Nigdy przenigdy pod żadnymi pozorami nie głosujcie na PO i Tuska. To jest szybka śmierć Polski. Dobrze, że chyba ‘’mądry’’ Kaczor zrozumiał, że z Tuskiem nie może wreszcie być w koalicji. Mógłby dla dobra kraju przeprosić LPR a nawet także Leppera choć Lepper to były PZPRowiec, ale nieco bardziej go obchodzi Polska niż Kaczorów, jak dotychczas.
   
   Także Arturze i Obiektywie miejcie dla Rosomaka trochę miłości. On się obawia, że LPR nie ma szansy wygrać, więc nie traktujcie PO na równi z PiS bo takiej równości nie ma.
   Jest przepaść, choć geneza to ta sama żydoUbecja. Trzeba tylko póżniej przytrzeć bardziej Kaczorów aby wreszcie mogli lepiej zrozumieć, że muszą szczerze walczyć o Polskę a nie o swoją rację albo pozycję. A może nawet pomagać LPR.
   Kto ich może tego nauczyć, tylko Jezus Chrystus. Trzeba im głosić prawdziwą ewangelię chrystusową. Niestety mamy w Polsce słabą ręligię „chrześcijańską” która jest katolicką ‘’daleką droga do Jezusa’’, wobec 1000 razy gorszego judaizmu. To oni wygrywają w Polsce i w polityce miażdząć niezbyt świadomych w Bogu, Jezusie katolików. I dlatego tak jest jak jest. Oczywiście w końcu i tak dla judaizmu będzie okropny koniec. Zachriasz r. 13
   A zatem tłumaczcie mniej zorientowanym Polakom, aby nigdy w tych wyborach nie głosowali na PO!!!
   Natomiast, jeśli są na tyle oporni, że nie chcą głosować na LPR niech głosują na
   PiS.
   Pozdrawiam świetnych patriotów polskich na tych stronach, których pamiętam: Jana i Krysa, i także i innych. W Bogu, w Jezusie wszystko jest możliwe a więc módlcie się o Polskę, abyśmy mogli Mu w niej służyć całym sercem i uczyli się wzajemnie miłować w Nim. Nadejdzie ogromna pomoc Boża, Jezusa Chrystusa dla naszego narodu. A jego imię jest 44 jak prorokowali nasi wieszczowie.
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę