Dodawanie komentarza

Do tematu: Smutek, żal i złość!

Komentarze do artykułu: Wynik :(

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Smutek, żal i złość!

~Kriss

2007-10-22 00:08:05

Pomimo wyników wyborów wierzę, że IV RP powstanie! Mamy czas na opracowanie strategii, wzmocnienie i kontratak. Silny i skuteczny. Naprzekór lewakom, różowym salonowcom i liberalnym POpulistom! Wiele zależy od obywatelskiej postawy i temu aby nie dać się roproszyć. Jest nas ponad 5 mln, nasz wróg to chwilowe pospolite ruszenie, które rozpierzchnie się w 3 minuty po zwycięstwie z uwagi na brak sukcesów. Nic oprócz kasy ich nie spaja więc spokojnie, damy im radę!

ODPOWIEDZ

Do Mańka i Kryssa

~Andrzej z Kalifornii

2007-10-23 03:31:56

Rozumiem, że każdy ma honor i swoje ambicj, niekiedy bywa, że jesteśmy
   gotowi położyć swoją głowę do ucieńcia aby dopiąć swojego ja.
   Na pierwszej stronie napisałem post Wnyniki Wyborów (przeczytaj). w którym
   zamieściłem skrót referatu i opracowany plan żyda J.Bermana,(twórcy UB. Ojca Duchowego, obecnej Polski) ujażmiania Polaków i Polski. żydoUbectwo to nie retoryka, to ukryta rzeczywistość, z którą
   masz do czynienia, ale jej nie rozumiesz. Dlaczego jeszcze raz przeczytaj frgment wypowiedzi J.Bermana.
   Maniek ma kompletną rację. Dla Polaki nie warto się kłucić i obrażać, bo o to tym
   żydoPotworom chodzi aby nas skłócić. I właśnie dlatego oni wygrywają obojętnie
   czy wygra Tusk czy Kaczor-Kalkstein, choć zapewne i tu są duże różnice.
   Efekt jest taki, że jedyna polska partia LPR została wyeliminowana.
   Pozdrawiam ciebie Maniek(jesteś dobrym bojownikiem o Polskę, więcej takich) i także
   ciebie Kryss, wiele jeszcze musimy zrozumieć. I nie broń się przed tym.
   Zapewne jesteś bardzo młody. Każdy z nas popełniał tego rodzaju błędy.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę