Dodawanie komentarza

Do tematu: WYNIK ! :) Jeeeeee !!! :D

Komentarze do artykułu: Wynik :(

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

WYNIK ! :) Jeeeeee !!! :D

~POlak Mały

2007-10-22 08:28:47

Dobrze, że wreszcie większość mądrych ludzi zdecydowała się pójść głosować, bo może coś się zmieni na lepsze, a jeżeli nie, to chociaż wybrano mniejsze zło.
   Niestety kaczki nadal zebrały dużo głosów siejąc swoją propagandę w radiu i telewizji swojego Ojca Rydzyka, wykorzystując sobie podporządkowaną TVPiS 1 oraz nagonkę księży na bezmózgie moherowe berety, które nie wiadomo, czy dożyją końca kadencji Leszka, ale idą zaciekle decydować o przyszłości Polski, bo inaczej ksiądz nie da rozgrzeszenia i nie pójdą do nieba :O
   
   Dobrze też, że takich Giertychowych faszystowskich idiotów jak pan H (Hitler?) piszący tutaj oraz baranów idących za krzykaczami z wyrokiem jak Lepper, nie uzbierało się więcej niż wymagał próg wyborczy.
   
   Nie będę się więcej rozpisywał, bo i tak te barany, które wypisują różne bzdury poniżej, nie zmienią swojego zdania i dla nich ponad 40% wyborców to kretyni. Żyjcie dalej w swoim wyimaginowanym świecie nie dopuszczając do siebie żadnych informacji, poza tymi które wciska wam Rydzyk, Giertych, Kaczki i inne patafiany, bo przecież wszystkie inne media kłamią, a całym światem rządzą żydzi i Niemcy...
   
   Zacznijcie używać mózgu kretyni, bo to naprawdę nie boli. I proszę przestańcie obrażać innych, bo nie mam ochoty zniżać się do waszego poziomu, aby przeprowadzić prostą konwersację z takimi niedorozwojami, gdyż obawiam się, że zniszczycie mnie doświadczeniem.
   
   Nie pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Świński ryju mordo wieprzowa

~krys

2007-10-22 08:54:48

cieszysz się nie myśl że nie zostaniecie rozliczeni cierpliwość ludzka ma swoje granice w końcu fagasi i gnidy dworskie poniosą konsekwencje ,Rządy Tuska dadzą wam tyle szczęścia że wam się odechce cieszyć.

ODPOWIEDZ

J@P@ K@LE

~POlak Mały

2007-10-22 09:01:21

Świński ryj, to Cię robił, a morda wieprzowa to Twoja stara Ty buraku ze wsi.
   Co osiągnie PO, to sie okaże za kilka lat. Napisałem, że wybrałem mniejsze zło idioto, bo to co robiły Kaczki, Gietrychy faszyści i Leppety kryminaliści i nieuki, to przekraczało wszelkie granice rozsądku Ty kale zasrany.

ODPOWIEDZ

Dla polactwa

~Dexter

2007-10-22 09:07:34

najważniejsze jest nie to jak żyje, tylko co nim pomyślą, a że polactwa ci u nas dostatek to głosują na śmieci z PO i żyjemy jak oborze.

ODPOWIEDZ

POlactow maluczkie

~Dexter

2007-10-22 09:24:40

Ty śmieciu, PiS ci nie leży, bo pewnie robiłeś jakieś kurewstwo na boku i CBA złapało cię za tę parchatą mordę, fortuna szybko się na was wypnie, za 4 lata będziecie baranami spierdalać na Magadan.

ODPOWIEDZ

Pedalska Owulacja czyli absurd

~syken

2007-10-22 09:32:05

Szkoda klawiszy dla śmieci.

ODPOWIEDZ

Hahaha co za durne kały...

~POlak Mały

2007-10-22 09:39:15

Największe śmiecie to dopiero zostały wymiecione z sejmu!

ODPOWIEDZ

heja

~tanitka

2007-10-22 10:41:02

Człowieku jakbyś zarabiał 1200 zł do ręki a obiecali by ci podwyżkę 100 % to zagłosował byś? Pewnie tak bo większość co wybrała PO to ludzie z budżetówki, która się rozczaruje prędko bo nie będzie mogła się leczyć w szpitalach za darmo tylko za pieniądze i nie będzie napychać kieszeni lekarzy tylko prezesów firm takich jak Dochnal czy Piotr Misztal

ODPOWIEDZ

Ładnie napisane...

~POlak Mały

2007-10-22 12:14:29

Tylko zaraz... chwileczkę... Ty tego nie napisałeś o sobie i o braciach K? Bo dosłownie jak byś mi to z ust wyjął.
   Wszedłem z buciorami do miejsca zgrupowania sekty Ojca Rydzyka i braci Ka.
   Nie ma tu z kim dyskutować, bo Wy macie swoje wyimaginowane pojęcie o wszystkim co Was otacza. Trzymajcie się kupy... kupy nikt nie ruszy!

ODPOWIEDZ

omg

~Maniek

2007-10-22 12:22:00

ty mały skurw..... kretynem to ty jesteś!!!!!!!! za mało chodzisz po tym świecie, za mało czytasz, za mało wiesz, włącz TVN i przyjmij kolejną dawkę prania bani bo na takie parówy jak ty to szkoda czasu i klawiatury, powiem jedno jak wyrosną ci w końcu włosy na jajkach to może zrozumiesz i zapłaczesz nad własną głupotą, a teraz spierda... na onet tam twoje posty będą mile widziane, przepraszam resztę za słownictwo ale jak czytam takie coś to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera

ODPOWIEDZ

wraca, wracaj POlaku wszawy

~Wiklin

2007-10-22 12:54:02

na swoja galaz w Onecie ,WP czy gazecie.pl....Tusek zaczal juz rozdawac banany!

ODPOWIEDZ

.

~red.nacz.

2007-10-22 13:08:44

drogi maluczki Polaku...na samym początku pozdrawiam, kultura tego wymaga. Sam wymagasz jej od innych, sam się nie stosujesz. No cóż - idą nowe czasy. Ja mogę, inni nie.
   
   Zacznij używać mózgu - ale swojego - to taka skromna, moja rada.

ODPOWIEDZ

Ty McCzarny

~Pharmg386

2007-10-22 14:40:05

Co to były za afery? O ile pamiętam to ścigali głównie popłuczyny IIIRP. Jak coś nadajesz to z sensem, bo ktoś pomyśli ze pieprzysz głupoty.

ODPOWIEDZ

Oj, POlaku mały...

~Bartłomiej

2007-10-22 19:32:59

,,Zacznijcie używać mózgu kretyni, bo to naprawdę nie boli. I proszę przestańcie obrażać innych, bo nie mam ochoty zniżać się do waszego poziomu...'
   Hmm ... mój drogi, abstrahując już od Twoich poglądów, czy naprawdę nie widzisz, że tym zdaniem *właśnie* obrażasz innych ?
   No przecież Twój post jest komiczny, już chociażby pod tym względem.
   
   A Wy, moi drodzy, czemu zniżacie się do jego poziomu ? Po co rzucać świńskimi ryjami, wszami i czymś-tam jeszcze.
   To albo głupiec, albo prowokator , któremu właśnie o to chodzi, by Was zdenerwować.
   Nie pozwólcie, by byle kto powodował, że tracicie dobre maniery !
   
   A wyniki wyborów, cóż ... :-(
   Widać Bóg tak chciał. Widać musimy przejść i przez to. Trzeba pracy u podstaw.
   

ODPOWIEDZ

POlak maly na mnie za maly

~pw

2007-10-22 22:52:09

Ich denke das du eine schweine bist und deshalb hast du dieses scheise gemacht.
   A jak inteligencie nie rozumiesz to sie troche doucz.

ODPOWIEDZ

POlak maly na mnie za maly

~pw

2007-10-22 22:56:03

Ich denke das du eine schweine bist und deshalb hast du dieses scheise gemacht.
   A jak inteligencie nie rozumiesz to sie troche doucz.

ODPOWIEDZ

Post mi nie wszedł

~H

2007-10-23 02:38:27

godzina 2:35,wysyłano z Polski.

ODPOWIEDZ

druga proba

~H

2007-10-23 03:10:42

3:07,dalej nie wchodzi...
   
   Mogę ten tekst przesłać na maila,lub gg niech redaktor sprobuje go wstawić w moim imieniu (jeśli go zaakceptuje),żeby zobaczyć czy pojdzie.

ODPOWIEDZ

Drogi McCzarny !

~Bartłomiej

2007-10-23 20:20:59

Bądź tak uprzejmy i przeczytaj, co *naprawdę* napisał POlak mały, to zobaczysz, kogo obrażał - bo jednoznacznie byli to wszyscy głosujący zarówno na PiS, jak i LPR, a także wszyscy jego adwersarze z tego Forum.
   
   A co do PiSu - nikt nie tweirdzi, że był wspaniały. Twierdzimy jednak, że był bez porównania lepszy od Platformy.
   Tusk nie urodził się wczoraj; jest obecny w polskim życiu publicznym już wiele lat i nietrudno przewidzieć, jak będą wyglądały jego rządy (przyjęcie eurokonstytucji, eurowaluty, miękkość wobec niemieckich żądań zwrotu majątków to tylko niektóre rzeczy).
   
   O prawdziwym liberalizmie gosp. też nie ma co marzyć - owszem najbogatszym obniżą podatki, ale za to podniosą podatki pośrednie, a przepisów krępujących gospodarkę naprodukują (pod dyktando UE) tyle, że ,,na wołowej nie spiszesz skórze'.
   :-(
   
   A że serwis nie apolityczny ... Jak wiadomości polityczne mogą być apolityczne ?

ODPOWIEDZ

CBA będzie sypać.

~Agent

2007-10-25 08:25:59

Poczekajmy chwilkę, a zaraz wypłyną brudy tej nieskazitelnie prawej i sprawiedliwej partii :|

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę