Dodawanie komentarza

Do tematu: dlaczego przegrał PiS i

Komentarze do artykułu: Zuluguland nastąpił

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

dlaczego przegrał PiS i

~nic nie ma nie

2007-10-24 00:40:38

idea IV RP możecie się dowiedzieć z tego filmu ! gdzieś po trzeciej minucie zaczyna się diagnoza upadku szansy jaką miał PiS... to tak w skrócie oczywiście... zobaczymy czy PO wykorzysta szansę ?! czy ugrzężnie w układzie...
   
   http://www.youtube.com/watch?v=Can8W94oRIQ

ODPOWIEDZ

Wiklin,mam pytanie...

~Fizyk

2007-10-25 00:05:42

... skoro osrodkiem rzeczywistego narodowego patriotyzmu jak tu sie przekonuje jest Polonia amerykanska i uwielbienie dla LPR (notabene moim zdaniem partia totalnie niepowazna i nie mowie tu o pogladach bo z czescia sie zgadzam a raczej o przywodcach, ich kompletnym braku jakiegokolwiek politycznego wyczucia) to skad takie duze poparcie dla PIS w Stanach?

ODPOWIEDZ

wiklin

~fizyk

2007-10-25 00:08:22

z ta samoobrona to przesadziles, przechowalnia ubekow i millerow...

ODPOWIEDZ

Fizyk do Wiklina

~Pharmg86

2007-10-25 18:19:06

Nawiazujac do Giertycha nie mialem na mysli wplywu propagandy, a raczej chlodna analize zachowan przedstawicieli tej partii. Akceptowalem i popieralem rzadzaca koalicje. Zatem nie ma tu znaczenia odzdzwiek propagandowy. Naczelnym zadaniem partii jest przejac wladze, rozliczana jest ze skutecznosci, a nie intencji. Oczywiscie mozna dywagowac nad rola i wizja LPR w ostatnim parlamencie, z perspektywy patrzac byla to misja samobojcza. Szczegolnie zastanawiaja ostatnie posuniecia Giertycha w kontekscie sprawy Kaczmarka i proba zbudowania koalicji przeciw Pis. Kolejne kamikaze. Jak pokazal kazus Pis rewolucyjne metody nie spotykaja sie z akceptacja spoleczenstwa (oczywiscie nie bez pomocy lewicowych mediow) Co do Polonii, analizujac rozklad glosow i tak uwazam to za sukces, bo ogolnie mogliby zaglosowac za PO. W kontekscie stawianych tu tez o porozumieniu PO LID PIS w nurcie zydolewackim nie ma to znaczenia, jakakolwiek otwarta walka zawsze skonczy sie porazka. Po prostu nie mam zadnej alternatywy wyborczej. Ale jesli przyjac wariant odwrotny lepszy maly krok niz zaden. Pisowi mimo wszystko udalo sie przemycic kilka wartosci ktore w jakims stopniu otwotrzyly ludziom oczy. Oni nie mysla kategoriami zydolewackobolszewickiego spisku. Ostatecznie liberalizm jako taki nie istnieje, jest kontynuacja nurtu lewicowego w Europie. Nie ma lewicowego liberalizmu. W tych kategoriach postawienie PIS przeciwko PO jest pozytywne. Dowodem na to moze byc konflikt Walesa-Kaczynski. Wydaje mi sie ze ustawienie sceny politycznej w ten sposob, mimo wszystko daje jakies nadzieje na przyszlosc. O ile w ogole bedzie mozna mowic o zjednoczonym obozie prawicowym, czego mimo wszystko element nastapil (koalicja SO-LPR-PIS) Zuopelnie nie rozumiem Jurka, w kontekscie kamikaze oczywiscie.

ODPOWIEDZ

Do Wiklina i do innych

~Andrzej z Kalifornii

2007-10-29 07:22:19

Wiklin o dziwo widzę, że w większości ty tak myślisz jak ja, choć niepotrzenie
   starłeś się ze mną i fontannę inwektyw skierowaś kiedyś na mnie, bo ja
   nieopatrznie nie przeczytałem do końca twojego postu i zbyt szybko zawyrokowłem
   o pewnych twoich z formułowaniach. Sorry. Ale ty zrobiłeś to nawet gorzej. Tak się nie reaguje.
   Otóż teraz z tym fizykiem widzisz lepiej tę historię o której ja taże pisałem
   w kilku moich postach.
   Giertych kiedyś popełnił jeden karygodny błąd zaakceptował kłamstwo obecnej postżydoUbecji,
   że Jedwabne to robota polskich chłopów, aby się przypodobać żydoMafii. Od tej pory wszyscy wieszają
   na nim tysiące inwektyw tak z lewa jak i z prawa, o dziwo z żydoMafii też (oni odczytali to jako jego manewr). Natomiast patioci polscy jak St.Michalkiewicz, Z. Labędzki a szczeólnie Piotr Jakucki niemal go wykleli.
   Jedno potknięcie przesłoniło wszystkie jego niemal dokonania, całą jego jedynie polską orientację
   niemal ze wszystkich istniejących partii w Polsce. ZydoMafia to demoniczny przeciwnik rozgałęziony
   we wszystkich państwach globu, ponad 2000 lat ciągłych intryg i propagandy. Używając jezyka biblijnego to Synowie Diabła, ja określił żydów, którzy Go nie przyjeli, Jezus Chrystus. Jezus Chrystus mówi do nas chrześcijan: beze Mnie nic nie możecie uczynić. Jeśli Jezus Chrystus mówi Nic, to znaczy nic.
   Diabeł żydoMafii jest bardzo przebiegły.
   Kaczory tak niby walczyli z układem, że go niepomiernie wzmocnili.
   Pierwsze ich i właściwe ataki były na obóż patriotyczny LPR i także na lewicę patriotyczą bo taką
   jest Samoobrona. Ogromna ilość Polaków wychowana na GW jak Fizyk nawet tego nie zauważyła.
   Było to normalne. Za wysypanie zboża na tory Lepper stał się kryminalistą a za miliardowe rozkradzenie i zniszczenie Polski przez układ to była cena 'transformacji'. i Polacy uwierzyli tym kłamstwom.
   ZydoMafia w Polsce i Goebbels to ten sam duch. Ta sama doktryna: kłam, kłam aż wreszcie ci uwierzą.
   To się nieustanie w Polsce dzieje. ZydoMafia posiadła niemal całą prasę polską. Bez mediów nie można rządzić i nie można wygrywać wyborów. Przeciętny obywatel nie ma czasu na myślenie. Praca, praca, pieniądze i radość ich używania.
   Kaczory tylko obudzili żydoMafiozo Michnika Kaczmarkiemi i całą tę chałastrę żydoPotworów także międzynarodową, że jednego z ich gojowskiego najemnika aresztowali. Giertych naiwnie w Kaczmarku zobaczył niemal taką samą ofiarę Kaczorów jakim on i Lepper. Nie dziwię się Giertychowi być nieustanie pod takim atakiem tego żydoPlugastwa ze wszystkich stron. Walcząc o rzeczywistą Polskę zobaczył, że naród wcale nie widzi jego dokonań, ogląda się głupio tylko za tymi którzy są bardziej silni.
   
   

ODPOWIEDZ

do Andrzeja z Kalofornii

~Pharmd170

2007-10-29 12:03:57

Niestety ,dluzsza odpowiedz mi nie weszla (2X) ,ale przyjmuje wyciagnieta do zgody dlon cieszac sie ,ze Polacy potrafia znalezc wspolny jezyk.Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę