Dodawanie komentarza

Do tematu: Nocna ZMIANA bis

Komentarze do artykułu: Zuluguland nastąpił

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nocna ZMIANA bis

~Pharme141

2007-10-25 23:20:02

Masaj-dzieciaku z TuskenJugend.
   Co Herr Thuzk już zrobił? To samo co TERAZ, z Pawlakiem, Niesiołowskim, Wałesą
   obalił polski rząd - Olszewskigo. Tylko 14 lat temu... ale Ty nie zrozumiesz.
   Razem z Lewandowskim, Merkelem, Bieleckim zainfekował Polskę wirusem=
   pierwszy milion trzeba ukraść! To było K L D. Ale kręcili lody...pamiętam, brr!!!
   NFI, Górażdże, Ożarów, Stocznie, PGR-y .......
   Miliony polaków straciło pracę, a ICH DZIECI musialy wyjeżdżać do Irlandii.
   Potomkowie złodziejskiej, sbeckiej kasty nie wyjeżdżają.... nie muszą.
   Wystarczy tego, książki już dawno powstały, CZYTAJ (jeśli umiesz..)
   ale wykształciuchy nawet jeśli umieją czytać, to ze zrozumieniem już jest gorzej.
   Zyczę Ci dużo zdrowia, będzie Ci potrzebne w życiu....

ODPOWIEDZ

komentarz

~H

2007-10-26 00:52:18

mi nie przechodzi,godzina 0:49,z Polski wysyłany.

ODPOWIEDZ

.

~r.n.

2007-10-26 01:58:34

sprawdzę, to, ale obecnie proszę uwierzyć, nie mam czasu :(

ODPOWIEDZ

?

~masaj

2007-10-26 13:42:18

Czyli PIS i tylko PIS czy sa jeszcze jakies opcje przec Ciebie pochwalane? Jarek nie ma nic na koncie co moglo by go zniesc z piedestalu? Zawsze byl tym dobrym, zajebistym?Dla mnie najwiekszy blad jaki popelnil jest to Ojciec Dyrektor w rzadowej limuzynie!
   Na koniec nie wyzywaj mnie od Niemcow bo nie podoba mi sie to...nie znasz mnie ja nie znam Ciebie ale po Twoim podejsciu do ludzi oceniam ze jestes troszke zakompleksiony,a do tego znow potwierdza sie postawa PIS-u i sympatykow jestes z nami albo przeciw nam...tutaj widze podobienstwo do Adolfa H.! A i jeszcze mam pytanie tez nalezysz do tych chrzescijan ktorzy pluja na wszystkich o innym podejsciu do zycia, dla ktorych liczy sie tylko koscil do ktorego chodza na pokaz a w zyciu prywatnym sa nierzadko skur...?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę