Dodawanie komentarza

Do tematu: PiS - wypad!

Komentarze do artykułu: Po wyborach... wybory?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PiS - wypad!

~dami

2007-11-02 15:16:41

Zawsze uważałem ten portal za interesujący, jednak teraz codziennie widzę jak osądzają PO i jestem gotów pomyśleć że redaktorzy i twórcy noszą mocherowe berety.
   Szkoda

ODPOWIEDZ

gotow pomyslec, to ty moze

~Pharmk843

2007-11-02 15:36:47

jestes,ale czy.... pomyslisz? To trudna ,a juz elektoratowi PO -zupelnie nieznana.... sztuka.

ODPOWIEDZ

.

~red.nacz.

2007-11-02 23:17:03

pis... mochery..po... ludzie, czy Wy nie macie już innego słownika?

ODPOWIEDZ

Do dami i innych

~Pharmg139

2007-11-03 01:06:28

Ty jesteś ofiarą postżydoUbeckiej popagandy w centrum Gazety Wyborczej,
   widząc jakim jężykiem operujesz i jak myślisz.
   Takich zaczadzonych głupoli i nieuczciwych ludzi na tym forum nikt nie potrzebuje.

ODPOWIEDZ

Do Andrzeja z Kaliforni

~YneRPfCwBnrccBYRY

2007-11-03 09:00:15

a ja tam po częsci Damiego rozumiem. Nie chodzi o poparcie dla PO, tylko o to że temat wyborów zastąpił wszystko inne. Płacz i lamet po wygranej platformy. To już fakt i biadolenie jest już chyba tylko oznaką bezsilności i może drażnić. Prawdę mówiąc sam odczuwam przemożną chęć działania. Nie wiem jeszcze co i jak, ale pisanie w kółko o volkstodojczu Tusku, jeurokołochozie itd. za bardzo zaczyna mi przypominać usprawiedliwianie własnej bezczynności. Wielu gada, a z robotą czekamy zawsze na innych. Często po to żeby skrytkować - Ja to bym inaczej zrobił. Czy to nie największa przypadłość nas Polaków? Ostatnio jak tu wchodzę nie mogę pozbyć się wrażenia że gadanie to wszystno na co was stać. Ja mam dość pustosłowia. Mam tylko nadzieję że wystarczy mi rozsądku żeby nie wpakować się w jakieś g... ale stać bezczynnie i powielać te same słowa już nie zamierzam.

ODPOWIEDZ

młody

~Pharmg974

2007-11-03 16:19:38

To co proponujesz robić??? Jestem bardzo ciekawy...
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę