Dodawanie komentarza

Do tematu: NIE!!!!!

Komentarze do artykułu: A Platini się przygląda

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

NIE!!!!!

~Pharmf72

2007-11-09 23:33:19

Piłka nozna powinna byc wolna od politycznych układów...mam nadzieje za Platini na to nie pozwoli!

ODPOWIEDZ

Czlowieku

~Pharma706

2007-11-10 04:36:14

Czy szanowny internauto myslisz ze przypadkiem zapadla decyzja o euro 2012 w Polsce i na Ukrainie???
   Chcac wprowadzic euro walute zydki z centralnego banku europejskiego niezle musialy posmarowac Platiniemu.
   Fakt ze prezio Listkiewicz dalej piastuje swoja funkcje, pomimo afer korupcyjnych itp, przeciez Platini wie z kim ma doczynienia, i woli szuje na ktorej mozna polegac...
   A wracajac do glownego watku to zwyczajnie chca ograbic z resztek niezaleznosci Narod Polski wprowadzajac wspolna walute, tylko ze to bedzie katastrofa bo przelicznik 1 do 4 wykonczy juz i tak biedny i systematycznie wyniszczany Narod- przyklad, kazdy kraj euro/zone ma problemy bo ceny poszly w gore a zarobki nie (Wlochy- przelicznik 1/2, Niemcy to samo, i kazdy inny kraj). Musza jakos zamedlic ludziom w glowach i przekonac ze to bedzie dobre dla prestizu i innych spraw, merdia to wytlumacza i w kolko beda powtarzac jak to jest fajnie, tak jak to sie dzieje w starej 15 gdzie wprowadzenie euro to ogromny sukces/ w mediach tak a porozmawiasz z ludzmi i pluja na to, wszystko drozsze a do tego kryzys paliwowy dodatkowo utrudniajacy egzystencje, kazdy ma dosc..
   Ukraina to kolejny rynek zbytu i walki o nowa przestrzen zyciowa, damy im marchewke a kija sami sobie znajda...
   Pilka to igrzyska, ja to tak widze, i dlatego nie ogladam bo wiem ze wyniki sa z gory ustawione, a cale to gadanie, gledzenie o czystym sporcie???? Gdzie w gre wchodza miliardy euro zydowskiej kasy tam nie ma przypadku i ryzyka, tylko czysty i pewny zysk.
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę