Dodawanie komentarza

Do tematu: O tym się nie mówi - czytajcie

Komentarze do artykułu: Przestępcy w białych kołnierzykach

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

O tym się nie mówi - czytajcie

~lubi wiedzieć

2007-11-15 12:56:27

http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20071110&id=my31.txt

ODPOWIEDZ

Proste jak budowa cepa

~obiektyw

2007-11-16 22:42:06

Miał odgórne wytyczne z usolandu by udupić tubylców więc zadanie wykonał. A za cztery lata jak nie padnie wcześniej ( a jak padnie to się w międzyczasie przepoczwarzy) to znowu będzie rządził bo według wytycznych w Polsce ma być tylko dwie liczące się partie, jedna od zachwalania marchewki a druga pietruszki.

ODPOWIEDZ

Prawda jest jedna Ant

~obiektyw

2007-11-17 18:45:55

Odwołanie się do tożsamości narodowej po to jedynie by mieć większe szanse na zgnojenie narodu jest dużo większą zbrodnią niż mówienie wprost – jestem komuchem, liberałem, masonem – głosujcie na mnie. Bo wtedy pomimo że taki ktoś jest gnojkiem do potęgi to nie ukrywa że właśnie takim jest.
   Nigdy nie byłem przeciwnikiem LPR (bo choćby do przedostatnich wyborów na nich zawsze głosowałem) a tylko antypolaka największej wody Romana G. o którym zawsze się wypowiadałem w ten sposób i przestrzegałem czym jego antypartyjne posunięcia się skończą. No i jednak to ja miałem tutaj całkowitą rację bo w pięknym stylu zgnoił on jedyną , najbardziej perspektywiczną narodową partię.
   Zrobić można dużo tylko zamiast wziąć się do budowy to elita narodowa woli obrzucać się błotem na różnego rodzaju forach. A wystarczy na początek skrzyknąć ludzi którzy podobnie jak ja widzieli co robi wspomniany gagatek i rok, dwa a nawet trzy lata temu zaczęli opuszczać Lige.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę