Dodawanie komentarza

Do tematu: Coś mi się wydaje

Komentarze do artykułu: Expose Donalda T.

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Coś mi się wydaje

~rodak

2007-11-23 20:36:46

że zapomnieli powiedzieć Herr Thuskowi iż kampania wyborcza dobiegła końca... :-)
   Kilka miesięcy i młodzi wyborcy którzy zagłosowali na PO zrozumieją swój błąd. Szkoda tylko prawdziwie narodowej partii która jest poza parlamentem.
   A te obietnice przedwyborcze i dzisiejsze expose choćby w sprawie gospodarki... śmiechu warte, i zastanawia fakt iz resort gospodarki jest w łapkach PSL...
   Będzie ciekawie i pewnie wybory na wiosnę, jak nie przyszłą to następną. :-)

ODPOWIEDZ

śmiechu warte

~obiektyw

2007-11-23 21:53:07

bo wybory będą tak jak zwykle czyli za cztery lata. Wyłomem w tym był PiS bo miał on za podstawowy cel zlikwidowanie ze sceny politycznej partii polskich czyli Smoobrony i LPR a że to zrobił więc mógł odejść na przechowalnie.
   Dla niewtajemniczonych zacytuje fragment wywiadu byłego premiera we Wprost:
   - Liczył pan na zwycięstwo?
   - Takiej możliwości dawałem 10 procent szans. Na 40 procent liczyłem na pat, to jest sytuację, w której będą możliwe choćby częściowo korzystne dla kraju rozwiązania, czyli jakaś forma choćby częściowej kontynuacji naszej polityki.
   
   No więc vel Kaczyński nie liczył na zwycięstwo to po co likwidował tak wychwalany kilka dni wcześniej, m.in w Częstochowie, rząd? Po co zrzekał się dalszej, naprawy, Polski ?
   

ODPOWIEDZ

Do Anta, myślącego

~obiektyw

2007-11-25 09:18:15

Ant pisząc o mediach kompromitujesz się całkowicie. Bo media o których wspominasz są praktycznie w niepolskich rekach wiec powoływanie się na to co mówią i piszą jest dalszym ogłupianiem Polaków, z czego oczywiście tamci się tylko cieszą.
   Od razu powiem też że nie słuchałem ani nie zamierzam słuchać to o czym mówią wybrańcy narodu, pytanie tylko czyjego, bo dla mnie jest to nieobliczalna strata czasu. Poza tym słuchając tych starszych braci mógłbym po jakimś czasie uwierzyć że naaprawdę mówią prawde i chcą dla Polski zrobić coś dobrego.
   A ze względu że nie oglądam takich pierdoł w telavizji mam więcej czasu na inne sprawy. Choćby na to by niczego nie rozumieć, z nikim nie rozmawiać, dyskutować czy coś konkretnego tworzyć. I żyć w całkowitej bezmyślności i zacofaniu umysłowym.
   No ale na szczęście mamy ciebie Ant który po oglądnięciu wszystkiego w naszej najukochańszej talavizji, później już jako człowiek myślący wszystko nam zrelacjonujesz a przy okazji dokładnie uświadomisz jak należy myśleć.
   

ODPOWIEDZ

Widże obiektyw, że bardzo

~Dexter

2007-11-25 10:53:39

ale to chcesz zaszkodzić Polsce i polskiej racji stanu. Uważasz że albo Polska będzie endecka albo żadna, teraz widać że Piłsudski słusznie zamykął endeków w Berezie razem komuchami. Jesteście tak samo szkodliwi, oni, bo są bydlakami, wy bo jesteście bezgranicznie głupi. Bardzo dobrze się stało że LPR zniknął ze sceny razem z samoobroną. Odnosiłem czasem wrażenie że największym wrogiem Giertycha i LPR był PiS, z którym byli w rządzie.

ODPOWIEDZ

Obiektyw

~Ant

2007-11-26 06:35:49

Jeszcze raz przypomnę. Wcześniej fanatycznie zwalczałeś też Giertycha co nie polepszyło sytuacji tej partii. To od Ciebie wypłynęło oskarżenie o jego pochodzeniu, które jest wierutną bzdurą.
   Przyczyniasz się aktywnie do dezinformacji i totalnej demolki po stronie całej prawicy.
   Walisz we wszystko i na oślep.
   Reszty nie będę komentował. Opanowania życzę i odrobinę refleksji.

ODPOWIEDZ

PiS na cenzurowanym...

~Wiklin

2007-11-26 10:18:34

Swojego rodzaju ironia losu byl fakt ,ze wspolczesni van Goghowi nie tylko-ze nie cenili jego malarstwa (dzisiaj poszczegolne sztuki nie schodza ponizej 25 mln.$) ale wrecz uwazali je za ...kicz!Nic wiec dziwnego ,ze Vincent zmarl w ubostwie.Co prawda R.Giertych reprezentuje odmienna od malarstwa sztuke niemniej jednak i jego spotakal los wymienionego niderlandzkiego mistrza ,mianowicie i on nie jest dzisiaj przez Polakow doceniany.Grzechu tego nie ustrzegl sie takze obiektyw , co zreszta swojego czasu bylo przedmiotem ozywionej miedzy nami polemiki ,jednakze w kwestii dywersyjnej roli PiS-u musze stanac po stronie ..obiektywa!Niech wiec Ant nie epatuje nas tu rzekomymi zaslugami J.Kaczynskiego bo ten za przeproszeniem moze sobie TERAZ pogadac do Tuskowej ...zelowki!Faktem niezbitym jest ,ze Kaczynski rozwalil najbardziej po 1944 propolski Sejm i to tylko po to aby dac nastepne 4 lata czasu na rozbiorke Polski kolesiom spod lewej sciany Lozy !!!...ze pozwole sobie na wylozenie kawy na lawe.Dlatego to wlasnie PiS byl i jest najwiekszym wrogiem Giertycha ...Dexter ,jestes tam?

ODPOWIEDZ

Wiklin

~Ant

2007-11-26 21:43:15

Wiklin, jeżeli czegoś nie rozumiesz, to nie znaczy, że jest głupie.
   Nie wiem co pisałeś o manipulacji ale chętnie poczytam jeżeli dasz link. Mam tylko nadzieję, że poziom będzie wyższy niż Twoje poczucie humoru i wiedza jaką tu zaprezentowałeś. Może jednak warto wrócić wcześniejszego do wątku z van Gogh – zapewne nie tylko mnie rozbawił. Powinieneś wiedzieć, że ten artysta skończył szaleństwem a w efekcie samobójstwem- nie wiem czy z takiego porównania szczęśliwy byłby Giertych. :)
   Swoją drogą znasz jeszcze jakiś impresjonistów i obrazy poza słonecznikami? To dobrze ze snobujesz na intelektualistę bo może zechcesz pogłębiać swoją wiedzę. Póki co, wypadasz na niemiłosiernego bufona. :)
   
   PS
   Swoją drogą warto na temat mediów i manipulacji porozmawiać na forum. Znasz jakieś autorytety, lub Ciekawe publikacje? (poza Tobą samym oczywiście).
   Tak, aby od czegoś zacząć.
   

ODPOWIEDZ

cd ...nie wchodzi!

~Wiklin

2007-11-27 11:21:02

czyzbym nadepnal na odcisk...trollowi?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę