Dodawanie komentarza

Do tematu: Cud na W.P.puszczają niepopra-

Komentarze do artykułu: ePOka lodowcowa?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Cud na W.P.puszczają niepopra-

~krys

2007-12-03 15:06:31

wne wypowiedzi,pospieszcie się można coś wcisnąć.

ODPOWIEDZ

Znamienna jest Twoja radość!!!

~Zig-Zaq

2007-12-03 18:09:41

I świadcząca o tym jaka jest wolność słowa w Polsce.Osobiście uważam ,że nie ma się z czego cieszyć,bo prawdopodobnie trafiłeś na zmainę cenzorów.Na onecie nie do pomyślenia.Tam młode cenzory jak wściekłe psy pilnują,żeby ukazywały się tylko POprawne POlitycznie opinie.NiePOprawne kasują,albo przetrzymują i umieszczają od razu na ...np.17 stronie.I niech kto Powie ,że jest cenzura???Od czasu do czasu puszczą jakąś jedną,żeby uwiarygodnić ten wyjątkowo zakłamny i ocenzurowany POrtal. Zresztą dobór tematów,zdjęć,artykułów to majstersztyk manipulacji.Piorą mózgi ,a młode pelikany łykają całą tą POpapraną papkę.

ODPOWIEDZ

Ja sobie dałem już spokój

~Zig-Zaq

2007-12-04 20:54:47

z tymi ocenzurowanymi potalami.Dość dokładnie poznałem mechanizmy tam stosowane.
   Nigdy nie miałem specjalnych złudzeń co do charakteru i specyfiki tych forów,ale próbowałem polemizować z cenzorami,walczyć o prawo do wypowiedzi.W razie jak im brakowało argumentów to pisali,że opinia jest nie na temat.Inną zmyłką stosowaną przez młodych bolszewików z onetu jest usuwanie opinii,a potem po rozpatrzeniu reklamacji przywrócenie jej.Z tym ,że po trzech godzinach kto zauważy opinię znajdującą się na 21 stronie???Dałem sobie spokój.Szkoda mojego życia i czasu na dyskusje z młodymi czerwonymi walterowcami.Poza tym nie mam zamiaru swoją obecnością uwiarygadniać tych quasiniezależnych portali.
   

ODPOWIEDZ

Słusznie Zig Zag

~Ant

2007-12-05 04:36:12

Robiąc im oglądalność dajemy też kasę. Podobnie z telewizją.
   Problem w tym, że gdzieś musimy czerpać bieżącą informację.Nie można jednak tracić przy tym filtrów w głowie. Warto wspierać prawicowe portale- może z czasem wyrosną na prawdziwą konkurencję?

ODPOWIEDZ

ZigZaq masz rację

~bumbumbumbubm

2007-12-05 11:08:15

Nie warto się ścierać z bolszewickimi bękartami, dla bydła które nic nie kuma.
   Czasami tylko jak już mnie weźmie złość, to pozwalam sobie zadedykować cenzorom zer srOnetu soczyste wiązanki z kurwami, cwelami i pedałami w tle , tak parę razy pod rząd.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę