Dodawanie komentarza

Do tematu: ----

Komentarze do artykułu: Na ostrzu noża...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

----

~ZYTA

2007-12-09 09:35:34

HOTNEWS.pl jest portalem najbardziej przyzwoitym .Ostatnio jednak pojawiać się zaczęły opinie z dużą zawartością zbyt mocnych słów i paskudnych określeń.Wiem , że słowa te są uzasadnione i wiem z czego wynikają. Wiem także , że im mniej emocji -więcej spokoju oraz wniosków tym lepiej.Polakom potrzeba wiedzy historycznej , mądrej analizy sytuacji obecnej oraz uzupełniania powszechnych niedomówień - po prostu prawdy. Sądzę ,że ludzie nie zdają sobie sprawy ,że korupcja , pijaństwo brak patriotyzmu , zawiść brak troski o dobro publiczne były
   przyczyną problemów nie tylko w Polsce.Trzeba / nie wiem jak / przekonać ludzi o wartości nauki /dokładnej/i wartości zasad moralnych. Myślę,że najważniejsza jest obecnie młodzież.
   Młodzież będzie budowała przyszłość na bazie tego co wie i tego co czuje.Więcej prawdy w kierunku młodzieży to moja prośba do twórców HOTNEWS.pl
    Pozdrawiam
   
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę